Google’ın Gizlediği 4 Eğlenceli Oyun

/ 25 Kasım 2017 / 2.679 / yorumsuz
Google’ın Gizlediği 4 Eğlenceli Oyun

Google’ın Gizlediği 4 Eğlenceli Oyun

Gizli göndermeler barındıran mini oyunlar, son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Google da bu alanda yer edinerek Android sistemi ve Web sürümü için gizli oyunlar ekledi.

Atari Breakout

Atari oyununun geliştirilmiş bir hali olan Atari Breakout, bulunan kutucukların top ile vurulmasını amaçlayan bir oyun. Oyundaki en önemli nokta topu yere düşürmeden devam edebilmek. Google’a “Atari Breakout” yazarak aratıldığında görseller bir oyun haline dönüşüyor ve Mouse yardımı ile kolay bir şekilde oynanabiliyor.

Flappy Droid

Oynanmasa bile mutlaka adına denk gelinen bu oyun, bağımlılık yaratmasının yanı sıra sinir bozucu bir zorluğa da sahip. Android cihazların Ayarlar menüsüne giderek Cihaz Hakkında kısmında Android Sürümü yazan bölüme birkaç kez üst üste dokunarak oyuna erişmek mümkün. Kullanıcıların karşısına, cihazlarının sürümüne bağlı olarak değişen oyun simgesi çıkıyor. Çıkan simgenin üzerine de birkaç kez dokunmanın ardından oyun başlatılabiliyor. Oyunun bağımlılık yaratacak kadar eğlenceli olmasında, zor olmasının payı da oldukça büyük.

Google Basketbol

Belirtilen süre içerisinde boşluk tuşu ile basket atmaya yönelik olan oyun, eğlenceli vakit geçirmek için oldukça ideal. Oyun, 2012 yılında Doodle Google sayfası ile karşımıza çıktı.

T-Rex

İnternet bağlantısının bulunmadığı zamanlarda Google tarafından gönderilen uyarı, aslında gizli bir oyun. Uyarı ekrana geldiğinde boşluk tuşu ile oyunu başlatıp, T-Rex’i harekete geçirmek mümkün. Kaktüs şeklinde çıkan engellerin üzerinden zıplayarak puan toplamak mümkün.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.