Google’ın Tablolarda İkizinizi Bulan Özelliği!

/ 29 Ağustos 2019 / 61.999 / yorumsuz
Google’ın Tablolarda İkizinizi Bulan Özelliği!

Google uygulaması Ocak ayından itibaren bir özellik yayınladı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar tablolarda ikizlerini bulabiliyor. Bu özellik Ocak ayında yayınlandı ancak Türkiye’ye gelmemişti. Şimdi ise Türkiye’de de kullanılacak olan bu özellik sayesinde tarihteki olan tablolardan ikizinizi bulabiliyorsunuz. Benzediğiniz tabloyu seçip daha sonra da isteğe göre sosyal medya hesaplarında paylaşımı sağlayabilirsiniz.

6.4.15 sürümü ile Türkiye’ye gelen uygulamayı siz de deneyebilirsiniz. Arts & Culture uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk açtığınız zaman karşınıza Art Selfie adında bölüm çıkacaktır. Müzelerde görebileceğiniz tabloların size benzer bir şekilde uygulanması oldukça farklı sonuçları ortaya çıkaracaktır. Bu tablolar sayesinde keyifli fotoğraflar ortaya çıkacaktır. İndirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.