GPU TURBO alacak Huawei Telefonlar Hangileri?

/ 25 Temmuz 2018 / 658 / yorumsuz
GPU TURBO alacak Huawei Telefonlar Hangileri?

GPU TURBO alacak Huawei Telefonlar Hangileri?

Dünyanın en büyük ve güçlü akıllı cep telefonu markaları arasına adını yazdırmayı başaran Huawei cihazlarının performanslarını daha da iyileştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Yapmış olduğu yeni modellerinde üst düzey performans sergileyecek teknolojiler üzerinde çalışan şirket eski cihazlarına da yazılım güncellemesi yaparak destek vermeye devam ediyor.

EMUI Güncellemesi İle Dağıtılacak

Huawei markası tarafında yapılan açıklama ile Huawei markalı cihazlarda EMUI güncellemesi ile yayımlanacak olan GPU Turbo güncellemesi takvim süreci de ilan edilmiş oldu. Açıklanan yeni takvim ile beraber grafik işleme performansını yüzde 60 seviyesinde yükseltecek olan GPU Turbo güncellemesi Eylül ayından itibaren Huawei markalı cihazlara dağıtılmaya başlanacak.

GPU Turbo Alacak Huawei Telefon Listesi

Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre ilk etapta oyunların ve yapay zeka uygulamalarının grafik kalitelerini direkt olarak etkileyecek ve bir üst seviye taşıyacak olan güncelleme en erken Eylül ayında yayımlanacak. Marka kademeli olarak güncellemeyi aşağıdaki listede yer alan 8 modele kademeli olarak dağıtacak. Yapılan güncelleme ile zorlayıcı olan uygulamalarda çok daha sağlıklı bir şekilde çalışacak.

HUAWEI Mate 10 Pro Eylül 2018

HUAWEI P20 ve P20 Pro Eylül 2018

HUAWEI Mate 10 Lite Ekim 2018

HUAWEI P Smart Ekim 2018

HUAWEI P20 Lite Ekim 2018

HUAWEI Mate 9 Aralık 2018

HUAWEI P10 ve P10 Plus Aralık 2018

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.