Hacivat Karagöz Android Mobil Oyunu İndir

/ 29 Ekim 2017 / 1.275 / yorumsuz
Hacivat Karagöz Android Mobil Oyunu İndir

Hacivat Karagöz Android Mobil Oyunu İndir

Ülkemizin en önemli karakterlerinden olan Hacivat ve Karagöz bir oyun sahnesinde mobil dünyaya taşınıyor. Tahmin edilebileceği üzere yerli bir firma olan Seçkin Fikir Dijital Tasarım Hizmetleri’nin mobil oyunu olan Hacivat, 25 Nisan tarihinde Android platformu için kullanıma sunuldu.

Türkçe’nin dahil olduğu 12 farklı dil desteği sunan Hacivat oyunu, İstanbul Üniversitesi’nde lisans eğitimine devam eden Seçkin Sefa Durası adlı geliştiricinin bağımsız projesi. Şu an için sadece Hacivat karakterini kontrol edebildiğimiz oyuna yakın zamanda Karagöz de dahil olmak üzere 7 yeni karakter eklenecek.

20 Mayıs tarihinde Karagöz, Tuzsuz Deli Bekir, Beberuhi, Salkım İnci, Kanlı Nigar, Çelebi ve Zenne gibi tanınan karakterleri oyuna dahil edecek olan Seçkin Fikir Dijital Tasarım, Hacivat oyunu içerisinde 10 farklı seviye/bölüm sunuyor. Önümüzdeki Haziran ayı içerisinde gelecek olan güncellemelerle birlikte 10 yeni seviye, multiplayer oyun modu ve hikaye modu gibi özellikler de kazanacak olan Hacivat oyunu, özellikle hikaye modu sayesinde rakiplerinden ayrılabilir.

Ortalama grafiklere sahip 2D bir oyun olan Hacivat oyununda amaç, A noktasından B noktasına ulaşmak. Yol boyunca toplayabileceğiniz veya kaçınmanız gereken çeşitli materyaller sunan Hacivat oyunu, ilk seviyelerde kolay fakat ilerledikçe zorlaşan bir mobil oyun. Oyunun Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirildiğini de ekleyelim.

Şimdilik sadece Android platformu için kullanıma sunulan Hacivat Oyunu, 3.99 TL fiyat etiketine sahip. Hacivat Oyunu İOS versiyonu 10 Mayıs’ta; Windows Phone versiyonu ise 30 Mayıs tarihinde çıkacak. Dilerseniz Hacivat Oyununu Android için buradan indirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.