Haftalık biriken WhatsApp mesajları nasıl silinir?

/ 19 Eylül 2018 / 843 / yorumsuz
Haftalık biriken WhatsApp mesajları nasıl silinir?

Haftalık biriken WhatsApp mesajları nasıl silinir?

 

WhatsApp, kullanıcıların ‘mesajlarını‘ geçersiz kılan yeni bir özellik sunmaya başladı . Uzun süredir istenen özellik, bir süredir test edildi, ancak en son güncellemeye sahip olan herkes, kötü bir mesaj gönderdikten sonra kendi hatalarını düzeltebilir.

Yakalayış(mesaja müdahale etme)? Sadece önceki yedi dakika içinde gönderilen bir mesajı silebilirsiniz.Sekiz dakika önce, şansın kalmıyor ya da en azından böyle olması gerekiyordu.

Şu anda Android Jefe , sadece yedi dakikadan fazla eski olmayan mesajları silme olanağı sağlar. Sinsi geçici çözümü kullanarak Android uygulamasında WhatsApp en fazla silme süresini aşmak için bir yol biliyorum fakat bazen yedi günden fazla olabiliyor. İşte nasıl:

1 Hafta Sonra WhatsApp mesajları nasıl silinir?

 

İlk olarak, hem kablosuz hem de mobil verileri devre dışı bırakmanız gerekir.Bunu yapmak için telefonunuzun Ayarlar uygulamasına gitmeli ve hem Wi-Fi hem de Mobil veri geçişlerini bulmalı ve onlara hızlıca dokunarak komut vermelisiniz.

Ardından Uygulama seçimine gidin ve WhatsApp‘ı bulana kadar aşağı kaydırın.Üzerine dokunun ve sonra Durmaya zorla. Ardından, Tarih ve saat seçeneğine gidin ve tarihi, silmek istediğiniz mesajı gönderdiğiniz gün ile eşleşecek şekilde ayarlayın.Telefonunuzun büyük olasılıkla, ağınızın sağladığı süreyi otomatik olarak kullanmaya ayarlandığından, bunu önce kapatmanız gerekebilir.

WhatsApp‘ı tekrar açın ve mesajı bulun.Üzerine basılı tutun ve ardından Sil> Herkes için Sil’i seçin.kablosuz ve mobil verilerinizi tekrar açın, tarihi geri alın ve mesajınız yine de şu şekilde okunan bir yer tutucu mesajla değiştirilmelidir: “Bu mesaj silindi.”

Bunu, günler önce gönderilen mesajlar için mutlak başarı ile denedik, ancak hile için birkaç uyarı var.

 

Android Jefe , ekstrem durumlarda bu yöntemi kullanarak bir haftadan eski mesajları silebildiğinizi, ancak çok geri gitmeniz durumunda, WhatsApp‘ın sizi doğru tarihi seçmek için zorlayacağını belirtti. Düzenli silme özelliğinde olduğu gibi, hile de hem gönderenin hem de alıcının WhatsApp‘ın en son sürümüne sahip olmasını gerektirir (2.17.395).

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.