Haftanın en iyi ve en yeni uygulamaları: Yeni iken onları alın!

/ 18 Ekim 2018 / 533 / yorumsuz
Haftanın en iyi ve en yeni uygulamaları: Yeni iken onları alın!

 

Haftanın en iyi yeni uygulamaları

Boş alanınızı telefonunuzda kullanışlı bir hale çevirmenin zamanı geldi. Her hafta olduğu gibi, editörlerimizin ve topluluk üyelerimizin dikkatini çeken en yeni ve güncellenmiş uygulamalardan 5 tanesini sunuyoruz. İndirmeniz için Play Store‘dan uzantılarımızda mevcut.

 

Shorty

Shorty favori uygulama aracı türüdür. Bir şey yapar ve gerçekten iyi yapar. En sevdiğimiz uygulamaları bulmak için hepimizin ana ekranımızda kısayollar var, ama neden orada duruyor? Neden belgeler değil? Yada bir şarkı? Shorty, temelde herhangi bir şeye kısayol oluşturmanızı sağlar. Kısayollar 3 farklı stilde özelleştirilebilir. Ücretsiz (evet, ayrıca reklamsız) ve kullanıcı dostu ve kullandıkatan sonra bu uygulamalardan biri olmadan nasıl yaşayacağınızı merak edersiniz.

 

Shorty Google Play İndir

 

Power Shade: Notification Bar Changer & Manager

 

Telefonunuzun üst kısmından aşağı doğru kaydırırsanız bildirim gölgenizi görürsünüz.Bu eylemi günlük kullanımda sık sık yapıyorsunuz.Hiç bunu biraz daha kişiselleştirebileceğini düşündün mü? Bu uygulama, gölgenin rengini özelleştirmek , gölge için bir tetik eklemek , tema ve daha fazlası gibi şeyler yapmanızı sağlar.

 

Power Shade Google Play İndir

 

Anti-theft security and alarm system

 

Adından da anlaşılacağı gibi, Antitheft Security sizi hırsızlardan korumayı ve telefonun nerede olduğunu bilmediğinizde (örneğin kanepenin arkasından) bulmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca hırsızlık durumunda verilerinizi kurtarmanızı sağlar. Bu, Google‘ın varsayılan hizmetine, Cihazımı Bul‘a iyi bir tamamlayıcıdır.

 

 

Anti-theft security and alarm system Google Play İndir

 

 

WaveEditor for Android Audio Recorder & Editor

Ses parçalarını kaydetmek ve düzenlemek için kapsamlı bir uygulama olan WaveEditor , çok çeşitli dosya türlerini destekler ve geniş alanda kullanım sunar. Kesin, düzeltin, kopyalayın, içeri / dışarı ses çıkarma, duyulmayan sesi çıkarın, DC ofsetini, tersini çevirin, vb. Ayrıca size yardımcı olacak görsel araçlar (FFT, osiloskop, spektrogram) vardır. Sonuçta, hareket halindeyken karıştırma ve mastering için harika. Reklam destekli ücretsiz indirme için çok fazladır ve reklamları kaldırmak ve Koro, Gecikme ve Yankı gibi bazı özelliklerin kilidini açmak için ücretli bir ‘Pro‘ güncellemesi vardır.

 

WaveEditor Google Play İndir

 

Inware

Akıllı telefonlarımızı, istediklerimizle, teknik özellikleri veya rakamları düşünmeden kullanmamız güzel olurken, mükemmel bir dünyada yaşamıyoruz. Android arayüzünüze bağlı olarak, ayarlarda tam olarak neyi kontrol etmek istediğinizi bulmak kolay olmayabilir. Inware bunu kolaylaştırır : telefonun kaputun altında hangi özellikleri taşıdığını tam olarak gösterir, fakat aynı zamanda nasıl kullanıldığını da söyler … RAM ne kadar meşgul, CPU istatistikleri, ekran çözünürlüğü ve daha fazlası.

 

Inware Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular