Harddisk Paylaşıma Nasıl Açılır?

/ 19 Kasım 2019 / 466 / yorumsuz
Harddisk Paylaşıma Nasıl Açılır?

Bilgisayarınızda yer alan harddisk’te C ve D bölümlerinden D bölümünü paylaşıma açarak bu alanda arşiv amaçlı kullandığınız dosyaları paylaşabilirsiniz. Bu durum normal bir klasör paylaşıma açma işlemine benzer. Yapmanız gereken paylaşıma açtığınız zaman c ya da bölümlerini girip daha sonra komple disk için bölümünü açıp, özellikler alanına tıklamanız gerekiyor.

Yukarıda yer alan 1 nolu alan ve daha sonra 2 nolu gelişmiş paylaşımı takip edin. Ardından 3 nolu alan çıkacaktır ve tik işareti bıraktıktan sonra 4 nolu pencerede bulunan İzinler üzerinden dosyanın kimlere ulaşıp ulaşmayacağını, nasıl değişiklikler yapacağınız konusunda izin verebilirsiniz. En son 5 nolu pencerede Ekle yazan kısma basarak yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Harddisk paylaşımını bu adımlar sayesinde tamamlamış olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular