Harry Potter: Hogwarts Mystery APK nasıl indirilir

/ 31 Mart 2018 / 938 / yorumsuz
Harry Potter: Hogwarts Mystery APK nasıl indirilir

Harry Potter: Hogwarts Mystery APK nasıl indirilir

Harry Potter hayranlarını heyecanlandırmak için zamanı! Jam City, Inc tarafından oluşturulan yeni resmi mobil oyun sonunda resmi olarak (en az Android ve birkaç ülkede). Uygulamanın bir önizlemesini almak ve Hogwarts’un büyülü dünyasına dalmak ister misiniz? Sizin için APK‘yı bulduk, bu yüzden tek yapmanız gereken onu kurmak ve denemek.

Harry Potter: Hogwarts Mystery is official

Dünyanın en ünlü büyüsüne katılmayı seçtiniz.

Yeni rol oyunu Harry Power: Hogwarts Mystery, bazı Güneydoğu Asya ülkelerinde resmen serbest bırakıldı. Pokémon Go ve Tekken Mobile gibi diğer oyunlarda olduğu gibi lansman kademeli olarak diğer ülkelere de yayılacak. Oyunlar, büyük çapta başlattıktan sonra iyi çalıştığından ve uygulamanın satın alımlarını dengelemelerinden emin olmak için bu şekilde yayınlanır.

Evet, Harry Potter mobil platformunda bulunan oyunların birçoğunda olduğu gibi: Hogwarts Mystery tamamen ücretsiz olacak, ancak umarım çok caydırıcı olmayan in-app alımları tarafından desteklenecektir. Uygulama Play Store’da kullanılabilir , ancak herhangi bir cihaza indirilemez.

Harry Potter nasıl kurulur: Hogwarts Mystery APK

Ülkenizdeki bir oyun veya uygulamanın bulunmaması sizi hiç durdurdu mu? Tabii ki değil! İşte bu yüzden, APK (Android Paket Seti) indirme ve kurma adımları burada olacak, böylece kendi kişisel bakış açınızdan Harry Potter’ın büyülü dünyasında ilk bakışa ulaşabilirsiniz.

Happy Potter indir: Hogwarts Mystery APK

Dosyayı paylaşmadan önce güvenli ve kötü amaçlı yazılım olduğundan emin olmak için kontrol ettik. Böylece geceleri uyuyabileceksiniz. Ancak Google, güvenlik nedeniyle Play Store dışındaki kaynaklardan tüm yüklemeleri engelliyor. Henüz yapmadıysanız, aşağıdaki basit adımları izleyerek bilinmeyen kaynaklardan gelen yüklemeleri etkinleştirebilirsiniz:

  • Ayarları aç
  • Güvenlik bölümüne git
  • Bilinmeyen kaynaklar öğesini etkinleştir

Hogwarts Mystery  Oyun Hakkında düşüncelerinizi bize bildirin


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.