Hellboy 2 Serisinden Yeni Vizyon Tarihi

/ 4 Aralık 2017 / 792 / yorumsuz
Hellboy 2 Serisinden Yeni Vizyon Tarihi

Hellboy Serisinden Yeni Vizyon Tarihi

2004 yılında ve 2008 yılında çıkan iki filmi ile büyük ilgi toplayan, hayran kitlelerinin sabırsızlıkla yeni filmini beklediği çizgi roman karakteri Hellboy, uzun zamandır beklenen yeni müjdesini verdi.

11 Ocak 2019’da Vizyonda!

2008 yılından bu yana büyük bir sabırsızlıkla bekleyen hayran kitlesini sevince boğan haber sonunda geldi. Henüz resmi bir fragman bulunmasa da filmin yönetmeni ve başrol oyuncuları, eski filmlerin ekibini aratmayacak kalitede gibi gözüküyor.

Yönetmen ve Şirket Arasındaki Anlaşmazlık

2004 yılında ve 2008 yılında çıkan iki filmle büyük ilgi gören ve hayranlık uyandıran, Mike Mignola’nın yarattığı çizgi roman karakteri Hellboy, uzun zamandır bekleniyor olsa da prodüksiyon şirketi Lionsgate’in serinin ilk iki filminin yönetmeni olan Gulliermo Del Toro ile bir türlü anlaşmaya varamamasından dolayı hayranlarının karşısına çıkamıyordu.

Hannibal, Constantine ve Westworld gibi yapıtlardaki başarıları ile tanınan Neil Marshall’ın yönetmenliğinde ve yeni bir kadro ile tekrardan çekilmesi yönünde karar verilen filmle ilgili sızdırılan görseller, hayranlarına umut oldu.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.