Hem İOS Hem De Android’de Kullanabileceğiniz 5 Microsoft Uygulaması

/ 1 Kasım 2017 / 685 / yorumsuz
Hem İOS Hem De Android’de Kullanabileceğiniz 5 Microsoft Uygulaması

Hem İOS Hem De Android’de Kullanabileceğiniz 5 Microsoft Uygulaması

Microsoft’un uygulamalarını akıllı telefonlarında da kullanmak isteyen kişilere hitap eden ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz 5 adet uygulama bulunuyor.

  1. Microsoft Launcher (Android İşletim Sistemi İle Uyumlu)

Kendi akıllı telefonunda Microsoft havası yaşamak isteyen kişilerin mutlaka indirmesi gereken ilk uygulama Microsoft Launcher olarak öne çıkıyor. Uygulamanın sağladığı en büyük avantaj ise Microsoft 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarla “PC ile devam et” özelliği sayesinde son derece kolay bir şekilde bağlantı kurabilmesi. Bu sayede telefonla bilgisayar arasında resim, dosya, belge ve dosya alışveriş çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor.

  1. SMS Organizer (Android İşletim Sistemi İle Uyumlu)

İsminden de anlaşılacağı üzere Microsoft SMS Organizer uygulaması akıllı telefonunuzda bulunan kısa mesajları düzenlemenizi sağlıyor. Arkadaşlarınızdan, iş arkadaşlarınızdan ve bankalardan gelen mesajları ayrı ayrı gruplandırmak isterseniz kesinlikle tercih etmeniz gereken bir uygulama olarak öne çıkan SMS Organizer kısa mesaj karışıklığına bir son veriyor.

  1. Edge For Mobile (Android ve İOS İşletim Sistemi İle Uyumlu)

Edge sadeliğini kendi akıllı telefonunda da yaşamak isteyen kişilere hitap eden Edge For Mobile hem Android hem de İOS işletim sistemi ile birlikte kullanılabiliyor. Şu anda Beta sürümü ile kullanıma sunulan uygulama buna rağmen sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

  1. Microsoft Pix (İOS İşletim Sistemi İle Uyumlu)

Apple tarafından üretilen cihazların kamera uygulaması son derece başarılı olsa da yine de Microsoft Pix uygulaması çok daha kusursuz resimleri ve anı yakalamayı mümkün kılıyor. Uygulama isterseniz tüm ayarları kendisi otomatik olarak gerçekleştiriyor istiyorsanız da kendi tercihlerinizi manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz.

  1. Write İdeas (İOS İşletim Sistemi İle Uyumlu)

Cep telefonundan yazılı doküman hazırlama işlemini çok daha kolay bir hale getiren Write İdeas bu amaç için kullanabileceğiniz en etkili uygulamalar arasında yer alıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.