Hem Oyun İçi Hem Oyun Dışı İletişim Sunan Kulaklık

/ 20 Aralık 2017 / 749 / yorumsuz
Hem Oyun İçi Hem Oyun Dışı İletişim Sunan Kulaklık

Hem Oyun İçi Hem Oyun Dışı İletişim Sunan Kulaklık

Plantronics’ten konsola özel açık kulaklık modelleri RIG 100HS ve RIG 100HX, gündeme bomba gibi düşerek geldi. Kendi kitlesini oluşturmuş konsol oyunları için sunulan kulaklıklar, önceki modellerden çok daha farklı.

Konfor Ön Planda

Konsol oyunları için özel olarak üretilen ürünleri arasına iki yeni modeli daha ekleyen Plantronics, Playstation 4 için tasarlanmış olan RIG 100HS ve XBOX One için tasarlanmış olan RIG 100HX’i kullanıma sundu. Kendi kitlesini oluşturmuş olan konsol oyunları için özel tasarımlarını sunan Plantronics, yeni iki modeli ile önceki modellere kıyasla büyük fark yaratıyor.

Konforun ön planda tutulduğu kulaklıklarda; iskeletin üzerinde bulunan tek ses sürücüsü ve mikrofon, hem oyun içindeki hem de oyun dışındaki iletişimin devam halinde olmasına olanak sağlıyor. Tek taraflı açık kulaklık, gün boyu konforlu bir duruş kazandırıyor olup; oyun içindeki sesleri de duymaya imkan sunuyor. Plantronics’in yeni oyuncuları 40 mm genişliğindeki sürücüleri ile keskin ve net bir ses imkanı sunarak oyun sesleri ve sohbet seslerini birbirine karıştırmadan, ayrıştırıyor. Kulaklıklar, 110 gram hafifliğinde olup, hafızalı köpükten üretilmiş olan baş bandı ve kulak yastıkları ile yorgunluğu en aza indirgeyip daha uzun süreli bir kullanım imkanı sunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.