Hitman 2’den Yeni Video

/ 11 Eylül 2018 / 2.231 / yorumsuz
Hitman 2’den Yeni Video

Hitman 2’den Yeni Video

Seriye farklı bir hava katmaya hazırlanan Hitman 2, kısa bir süre önce resmi olarak duyuruldu. Süreç içerisinde yeni bilgiler paylaşmayı sürdüren geliştirici firma, şimdilerde ise yeni bir video yayınladı. Kolombiya’nın karanlık ormanlarında geçen bölümün gösterildiği videoda oyunun dinamiğini kavramak kolaylaşıyor. Bunun yanında grafik kalitesi ve oynanış gibi unsurlara ait bilgiler edinmek de mümkün.

Ajan 47 ile tekrar sahalara döndüğümüz oyunda gizlilik son derece önem teşkil ediyor. Kılık değiştirmek ya da sessizce ilerlemek, oyunda önemli olan noktalardandır. Düşmanları bayıltmak veya onların kıyafetlerini giymek de pek çok yerde işimizi yarayacak. Yayımlanan son tanıtım videosu da aslına bakılırsa oyunun gizlilik ögesini gözler önüne seriyor.

Hitman 2 Çıkış Tarihi

Yeni tanıtım videosunda silahlar, oynanış tarzı, gizlilik ve Kolombiya atmosferi gibi pek çok önemli detay görmek mümkün. Hitman 2’nin oynanış ögelerini merak ediyorsanız yeni paylaşılan videoya göz atmanız tavsiye ediliyor. Ayrıca oyunu satın alıp almamak arasında kalanlar adına da tanıtım videosunun epey işe yaradığı söylenebilir.

IO Interactive tarafından geliştirilmekte olan Hitman 2, eğer bir aksilik çıkmaz ise 13 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacak. Bu zamana kadar sabırsızlanıyorsanız ne yazık ki şimdilik oyunun videoları ile yetinmek zorundasınız. Oyunun sorunsuz bir hale gelmesi adına çalışmalarını sürdüren geliştirici ekip, yapım üzerinde çalışmaya devam ediyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular