Honor Gaming+ MWC 2019’da tanıtıldı! Oyun performansı daha iyi!

/ 3 Mart 2019 / 156 / yorumsuz
Honor Gaming+ MWC 2019’da tanıtıldı! Oyun performansı daha iyi!

Honor Gaming+ kısa süre önce MWC 2019 (Mobil Dünya Kongresi) ile kullanıcılarıyla bir araya geldi!

Honor inanılmaz bir şekilde Gaming+ teknolojisini MWC 2019 kapsamında duyurmuş oldu. Honor View 20‘nin mobil platformda ki oyun performansı ile grafik kalitesi konusunda ciddi bir derecede kaliteyi arttıran bir takım teknoloji güncellemesinden oluşuyor. Honor bunla beraber View20 kullanıcılarına yeni Fortnite Honor Guard kıyafeti ile beraber bir yeni sana gerçekliği müjdeledi. 3D TOF kamerasıyla ekosistemini de tanıtmış oldu.

HONOR başkanının yapmış olduğu açıklama ile beraber HONOR View serisinin son ferdi olan View20’nin 1.5 milyon satışa ulaştığını söylemekten memnun olduklarını dile getirdi. 3. yıllarında ilk beş akıllı telefon markasından biri olacaklarını ve bu hedefe doğru koştuklarını dile getirdi. Devrim niteliğinde olan Gaming+ teknolojisi ise akıllı telefonda grafik performansını çok daha fazla geliştirip, daha iyi bir mobil oyun deneyimi sunuyor.

Gaming+ ile oyuncular daha fazla memnun kalacak!

HONOR, TOF 3D kamera uygulamaların da ve Fortnite Honor Guard kıyafeti ile beraber tüketicilere en iyi ve olağanüstü deneyimlerini sunmaya devam edeceğini de söyledi.

Honor View20, geçtiğimiz ay Paris’te 48MP kamera ve 25MP ön kamerası bulunan 7nm teknolojisiyle üretilen Kirin 980 AI yonga seri ve AI üçlü Wifi teknolojisinine sahip belli başlı özellikleri ile etkileyerek karşımıza çıktı. Gaming+ ise GPU konusunda ciddi bir performans artışı sağlıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.