Hotmail 2018 Giriş, Kayıt Olma, Outlook Oturum Açma

/ 22 Ekim 2018 / 1.477 / yorumsuz
Hotmail 2018 Giriş, Kayıt Olma, Outlook Oturum Açma

Hotmail 2018 Giriş, Kayıt Olma, Outlook Oturum Açma

 

Her geçen gün yeniliklerle adından söz ettiren Hotmail, hatırlanacağı üzere 2012 yılında adında bir değişiklik yaparak ‘’ Outlook ‘’ adıyla hizmetine devam etmeye başlamıştı. Kullanıcılar ise Hotmail giriş, Hotmail oturum açma, Outlook kayıt olma gibi işlemler için arama motorlarından yardım almak zorunda kalıyor.

Microsoft Hesabında Oturum Açma

 

Account.microsoft.com adresi üzerinden Microsoft hesabı için üyelik oluşturabilirsiniz. Skype, Hotmail, Xbox, One Drive, Office 365 gibi Microsoft hizmetlerini kullanmak için bu hesaba gerek duyulmaktadır.

Çevrimiçi Oturum Açma

 

Microsoft hesabı açarak Microsoft Store üzerindeki Oyunlar ve diğer Uygulamaları indirebilir veya diğer tüm işlemleri yapabilirsiniz. Çevrimiçi olarak aile ayarlarını, son etkinlikler, ödeme ayarları gibi tüm işlemleri çevrimiçi yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Microsoft hesabı almak ve ilgili alandan oturum açmak yeterli olacaktır.

Outlook Oturum Açma

Outlook.com adresine giriş yaparak varsa Hotmail, MSN, Live veya Outlook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. İlgili sayfaya giriş yaptıktan sonra ‘’ Outlook Oturum Açma ‘’ linkine tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Outlook Hakkında Detaylar

 

Outlook.com daha önceki isimleri ile Live, MSN, Hotmail olarak tanınmaktaydı. Ancak daha sonrasında Microsoft tarafından 2012 tarafından satın aldıktan sonra kullanıcılar One Drive aracılığı ile 15GB depolama alanına sahip oldular.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.