Hotmail Adresi İle Skype Hesabı Açma İşlemi

/ 20 Ekim 2019 / 820 / yorumsuz
Hotmail Adresi İle Skype Hesabı Açma İşlemi

Bugün ki konumuz Skype hesabı hotmail üzerinden nasıl açılır bundan bahsedeceğim. Skype bir zamanlar çok gündemde olan ve çok sık kullanılan uygulamalardan bir tanesiydi. Peki skype hesabımızı hotmailimizi kullanarak açabilir miyiz bir bakalım.

Skype sesli arama ve görüntülü aramada çok fazla kullanılan bir uygulamaydı. Sonrasında ise mobil alanda kullanılabilecek çok fazla uygulamalar çıktığı için Skype birazda geri planda kaldı. Çoğunlukla herkes Whatsap’ı tercih ettiği için birçok uygulamada kullanılmaz hale geldi. Skype uygulaması ise şuan Microsoft kısmında ilerlemeye çalışıyor. En önemlisi de Skype hala çoğu alanda kullanılmakta. İnternet ve bilgisayar kullanıcıları genellikle bu uygulamayı tercih ediyor. Skype hesabınızı isterseniz web sitesinden, isterseniz uygulamasını kullanarak açmanız mümkün.

Skype Hotmail Üzerinden Açma İşlemi;

1- Skype.com adresine giriş yapın.

2- Bilgisayardan web sitesine giriş yaptıktan sonra “Oturum açın” “Kaydolun” Telefon numarası veya e-posta ile açla devam edin. Bu aşamada nereden giriş yapmak istiyorsanız onu seçin ve öyle devam edin.

3- Bu uygulama ile Google Play yada App Store uygulamayı indirin ve ilgili alandan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Skype Telefondan Açma İşlemi;

1- İphone’den Skype hesap açmak için uygulamayı indirin.

2- “Farklı bir hesap kullan”  karşınıza böyle bir yazı çıkacak bunu seçin ve sonra Microsoft hesabınızın bilgilerini yazınız.

3- Bu şekilde cihazınızdan da hotmailinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.