Hotmail Saat Ayarları Nasıl Yapılır?

/ 13 Aralık 2017 / 1.429 / yorumsuz
Hotmail Saat Ayarları Nasıl Yapılır?

Hotmail Saat Ayarları Nasıl Yapılır?

Hotmail kullanıcıları, gelen e-postalardaki saatin yanlış olması sorunu ile karşılaşabiliyor. Aslında çok kolay bir şekilde çözülebilecek olan sorunu, birçok kullanıcı nasıl halledeceğini bilmiyor.

Saat Ayarları

Gelen e-postalardaki yanlış saat sorununu çözmek için ilk olarak Hotmail hesabına giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra sağ üst kısımda yer alan ayarlara tıklayıp, seçeneklere girilmesi gerekiyor. Sol kısımda yer alan “Genel” başlığına tıklayıp, alt başlıktan “Bölge ve saat dilimi” yazısına tıklamak gerekiyor. “Geçerli saat dilimi” kısmının İstanbul olarak değiştirilmesi gerekiyor. Dil seçeneği Türkçe / Türkiye değilse düzeltilmesi önemli. Bu adımların izlenmesi takdirinde e-postalardaki yanlış saat sorunu çözülüyor.

5 GB Ücretsiz E-posta Kapasitesi Sunuluyor

Aralık 1997’de 8,5 milyon kullanıcıya sahip olan Hotmail, 400 milyon Amerikan Dolarına Microsoft’a satıldı ve MSN şemsiyesine alındı. İki yıl sonra, Şubat 1999’da Hotmail 30.5 milyon üyeye ve 17 farklı dil desteğine sahipti. 2007’de MSN Hotmail adı altında hizmet veren servis adı Windows Live Hotmail olarak değiştirildi. Windows Live Hotmail Microsoft’un Windows Live Grubu tarafından yaklaşık 3 yıldır Windows Live Mail adı altında geliştiriliyor ve deneme sürümü olarak seçilmiş kişilerce kullanılabiliyordu. Windows Live Hotmail, MSN Hotmail’e göre çok daha güvenli, sade ve kullanışlıdır. Son güncellemeler ile birlikte Windows Live Hotmail 5GB Ücretsiz E-Posta kapasitesi sunuyor, Plus seçeneği ise 10GB.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.