HTC U11 Life Android 9 Pie güncellemesi alıyor!

/ 30 Kasım 2018 / 474 / yorumsuz
HTC U11 Life Android 9 Pie güncellemesi alıyor!

 

HTC U11 Life Android Pie

 
U11 Life Android One cihazının Android 9 Pie bir güncelleme ile süslemekte olan HTC‘nin ilk akıllı telefonu. Yeni yazılım şu an Romanya’da yayına girdi ve yakında diğer Avrupa pazarlarına yayılması bekleniyor. Google’ın Pie’yi piyasaya sürmesinden hemen sonra yaklaşık dört ay geçecek.

U11 Life, Android One programının bir parçası olduğundan, iddia edilen avantajların tam olarak hızlı güncellemelerden biri olması nedeniyle, bu gecikme daha da şaşırtıcıdır, özellikle de Nokia, Android One telefonlarını Pie’ya haftalar boyunca güncellemiştir. Öte yandan, Android One’ın bir parçası olmadığı için, katkısız bir ciltsiz yazılım deneyimi, U11 Life’ın Pie’nın tadı almasını sağlayan ilk HTC cihazı olduğu anlamına geliyor.

Tayvanlı şirket şu an için en iyi konumda olmadığı için, pek çok yerde, hatta bir çok yerde olduğu için, diğer ürünler için yazılım güncellemelerine ne kadar kaynak ayrıldığını söylemek imkansız. Umarım U12 + amiral gemisi yakında Pie güncellemesini alırsınız. U11 ve U11 + de bir noktada bunu elde edeceğini düşünüyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.