HTC U11 Plus Fabrika Ayarlarına Döndürme

/ 11 Nisan 2019 / 1.164 / yorumsuz
HTC U11 Plus Fabrika Ayarlarına Döndürme

HTC U11 Plus cihaza sahipseniz ve cihazınızda oluşan yavaşlama sorunu için fabrika ayarlarına çevirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Sadece yavaşlama sorunu için değil, telefonu servise gönderme ya da ikinci el olarak satış için cihaza format atmanız gerekebilir.

Format atma işleminden bahsetmeden önce, galerinizin, rehberinizin, dosyalarınızın bir yedeğini alın. Format attıktan sonra rehberinizde bulunan kişiler ve galerinizde bulunan fotoğraflar silinecektir. Bu yüzden cihazınızın yedeğini mutlaka alın. Cihazınıza format atmadan önce şarj seviyenizin en az %50 olmasına dikkat edin. Yukarıda bulunan adımlar ardından HTC U11 Plus cihaz için format atma işlemine geçebilirsiniz.

HTC U11 Plus Cihazı Sıfırlama İşlemi:

HTC U11 Plus cihaza sahipseniz ve fabrika ayarlarına çevirmek istiyorsanız iki yöntem vardır. Bu yöntemlerin ilkinden bahsedecek olursak;

  • Cihazınızı açıp menü alanına geçiş yapın.
  • Daha sonra ayarlar kısmına tıklayın ve ayarlar alanında olan Yedekle ve Sıfırla bölümüne geçiş yapın.
  • Yedekle ve sıfırla alanında bulunan fabrika ayarlarını sıfırlama alanına tıklayın.
  • En son olarak her şeyi sil seçeneğine bastıktan sonra cihazınız fabrika ayarlarına dönecektir.

Yukarıda olan yöntem dışında tuşlar üzerinden fabrika ayarlarına çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tuşlar üzerinden fabrika ayarlarına çevirmek için;

  • Ses açma tuşuna ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun.
  • Ekrana Recovery mod gelene kadar basmaya devam edin.
  • Daha sonra Wipe data / Factory Reset> Reboot System Now adımlarını takip ederek tuşlar üzerinden cihazınıza format atabilirsiniz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.