HTC U12 Cihazı Sıfırlama İşlemi

/ 26 Kasım 2019 / 507 / yorumsuz
HTC U12 Cihazı Sıfırlama İşlemi

Bu yazımızda sizlere HTC U12 cihazın teknik servise verildiğinde veya ikinci el satışı gerçekleştiğinde sıfırlama işlemine ihtiyaç duyarız. Cihazınızı sıfırlamadan önce cihazınızın tüm yedeğini almanızı tavsiye ederiz. Cihazınız ilk gün olduğu haline döneceği için sıfırlama işlemini gerçekleştirmeden önce rehberinizi, galerinizi, şifrelerinizi, dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca cihazınızı sıfırlamadan önce şarj seviyenize dikkat etmeniz gerekiyor. Şarj seviyeniz en az %50 olmalıdır.

Yukarıda yer alan işlemlere dikkat ettikten sonra sıfırlama işlemine geçebilirsiniz. İlk olarak Menüye basın. Daha sonra Ayarlara, Yedekle ve Sıfırla seçeneğine basın. Telefonu sıfırla seçeneğine basıp ardından tüm verileri sile basın. Bu adımlar sayesinde HTC U12 fabrika ayarını geri alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer cihazınızı açamıyor ve ulaşamıyorsanız telefonun üzerinde yer alan tuşlara basarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tuşlarla halletmek için Telefonu kapatın daha sonra güç düğmesi ve ses kısmına beraber basın. Android menüsü karşınıza çıkana kadar basılı tutun ve daha sonra bırakın. Recovery, Wipe data, factory reset, Reboot system now bu adımları takip ederek sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.