Huawei En iyi Üretici Olmak İstiyor!

/ 10 Ağustos 2018 / 3.702 / yorumsuz
Huawei En iyi Üretici Olmak İstiyor!

Huawei En iyi Üretici Olmak İstiyor!

 

Huawei bu sene, çeşitli analistlere göre Q2 2018 için Çin’de rekor pazar payı ile geliyor . Tüm bunlar düpedüz etkileyici olan Çin pazarının ortasında geliyor.

 

Tırmanma sevkiyatları ile Huawei hedefini ayarlıyor. Başlangıçta şirket bu yıl yaklaşık 180 milyon adet gemi taşımayı hedefliyordu, ancak 95 milyonu sadece H1’e taşıyarak şirketin şu anda 200 milyona ulaşması bekleniyor. Huawei’nin Mate 20 serisinin hala Q4 2018’de daha sonra geleceğini size hatırlatalım.

CEO’ya göre, Richard Yu, Huawei’nin mükemmel performansı çoğunlukla Çin ve Avrupa’da artan satışlardan kaynaklanıyor. Örneğin, Çin’de,% 37 oranında büyüme görülürken, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da (EMEA), gelirde% 73’lük bir artış var. Ayrıca, bu yılki amiral gemisi P20 dizisi, öncekilere göre% 45 daha yüksek satışlar elde etti.

 

Buradaki tek gerçek sorun, Huawei telefonlarının taşıyıcılar tarafından sunulmasının yasaklandığı ABD pazarı ve şirketin bu konuda yapabileceği bir şey yok. Aynı şey Avustralya piyasası için de geçerli, ancak CEO Çin ve Avrupa pazarındaki büyümenin kaçırılan fırsatların denizaşırı olduğunu gösteriyor.

İleriye baktığımızda, Huawei 5G telefonlarını 2018’in sonuna doğru test etmeye başlayacak, böylece 2019 sürümüne hazır olacaklar. CEO, Huawei’nin 2019’daki performansıyla ilgili olarak iyimser ve Q4 2019’a göre bir numaralı akıllı telefon üreticisi olma şansına sahip olduğuna inanıyor. Emin olmak için iddialı bir hedef, ancak gerçekten de realsitic olup olmadığına henüz bakmıyoruz.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler