Huawei Honor Note 10 Fotoğrafları, Teknik Özellikleri

/ 16 Temmuz 2018 / 980 / yorumsuz
Huawei Honor Note 10 Fotoğrafları, Teknik Özellikleri

Huawei Honor Note 10 Fotoğrafları, Teknik Özellikleri

Dünyanın akıllı telefon teknolojisi konusunda gittikçe yıldızı parlayan cep telefonu markalarından biri olan Huawei yeni modeller üzerinde çalışmaya devam ediyor. Akıllı telefon sektöründe rekabet her geçen gün bir üst kademeye taşınırken Huawei markası üst segment modeller arasında yer alan Honor serisinin yeni üyesi için çalışmalara başladı. Honor Note 10 fotoğrafları ve teknik özellikleri basına sızdırıldı.

Honor Note 10 Fotoğrafları

Yayımlanan ve Honor Note 10 modeline ait olduğu iddia edilen fotoğraflar kısa sürede paylaşım rekorları kırarken Mayıs ayında Londra’da tanıtılan Honor 10 modeli Türkiye pazarında da satılmaya başlanmıştı. Ülkemizde kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaşan Huawei markasının son üyesi olması beklenen Honor Note 10 modeli içinde bekleyiş başladı. Büyük ekranlı olarak tasarlanan yeni modelin yayımlanan son fotoğrafları kısa sürede paylaşım rekoru kırarken özellikle de Çin’de en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

Honor Note 10 Teknik Özellikleri

Huawei Honor Note 10 teknik özellikleri incelendiğinde dikkat çeken iki ayrıntı cihazın büyük ekranı ve arka bölümde yer alan çift kameranın her zamankinden farklı olarak yatay yerine dikey olarak konumlanması olarak öne çıkıyor. Parlak tasarımı ile dikkat çeken modelde parmak izi okuyucu sensör de arka bölümde yer alıyor. Süper AMOLED teknolojisi kullanılarak üretilen 6,9 inç büyüklüğe sahip ekran, Huawei Kirin 970 çipset, 128 GB dahili depolama ve 6 GB RAM yine sızan teknik özellikler arasında bulunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.