Huawei Honor V10 Geliyor!

/ 28 Kasım 2017 / 965 / yorumsuz
Huawei Honor V10 Geliyor!

Huawei Honor V10 Geliyor!

Son zamanlarda kendinden sıkça söz ettiren Huawei, bu kez de Honor V10 modelinin tanıtım tarihi ile gündeme geliyor.

28 Kasım’da Pekin’de Tanıtım Etkinliği

Huawei Honor V10, mevcut durumda söylentiden öteye gidemiyor olsa da yavaş yavaş belli olan detayları, heyecanlandırmaya yetiyor. Alınan bilgilere göre Honor V10, Kirin 970 işlemci, 6 GB Ram ve 64 GB ile 128 GB depolama kapasitesi seçeneklerine sahip olacak. Arka kamera setinde 20 MP ve 16 MP lenslerin yer alacağı modelin ön yüzünde de 13 MP ön kamera bulunacak. Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile çalışması beklenen telefon hakkında sızan bilgiler, henüz sırrını koruyor olup; 28 Kasım tarihinde açıklığa kavuşması bekleniyor.

5 Aralık’ta Bir Yeni Model Daha

Huawei V10 ile ilgili sızdırılan bilgilere göre Huawei, 28 Kasım tarihinde Pekin’de düzenlenecek olan bir etkinlikte Honor V10 modelinin tanıtımını yapacak. Fakat belirtmek gerekir ki şirketin 2017 yılında tanıtacağı son model bu olmayacak. Hemen ardından 5 Aralık tarihinde başka bir etkinlikte, henüz hakkında hiçbir bilgi verilmeyen modelin tanıtımı yapılacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.