Huawei Markalı Cep Telefonları Arasından Hangisi Seçmeliyim?

/ 17 Ağustos 2018 / 926 / yorumsuz
Huawei Markalı Cep Telefonları Arasından Hangisi Seçmeliyim?

Huawei Markalı Cep Telefonları Arasından Hangisi Seçmeliyim?

Sunmuş olduğu üst segment özelliklere rağmen ekonomik fiyatları ile dikkat çeken Huawei her geçen gün model yelpazesini de genişletiyor. Pek çok modele ev sahipliği yapan markanın en çok satılanlar kategorisinde ise 6 modeli öne çıkıyor. Peki, Huawei markalı cep telefonları arasından hangisi seçmeliyim sorusunun yanıtı ne?

Huawei P10 Mu, Huawei Mate 9 Mu?

Huawei markasının en çok satan iki serisi olan P serisi ve Mate serisi son modelleri ile oldukça fazla ilgi görmeye devam ediyor. Ülkemizde de her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran marka her iki cihazda da parmak izi okuyucu ve elmas kesim tasarım özellikleri bulunuyor. Yine portre çekim özelliği de her iki modelde yer alıyor. Cep telefonu kamerası olarak 20+12 MP kamera ile rakiplerine fark atan markanın bu iki modeli arasında kalan kişilerin büyük bir bölümü ise birbirine çok yakın olan teknolojik özellikler nedeni ile sadece kişisel tercihlere göre karar veriyor.

Huawei P20 Lite, Huawei P20 Pro ve Huawei P20 Karşılaştırması

Cep telefonu satın alırken karar verme aşamasında yapabileceğiniz en isabetli davranış cihazların genel özelliklerini yan yana koyarak bunları karşılaştırmaktır. Sizin için telefonun hızı önemli ise teknik bölümü, telefonun kamera özellikleri önemliyse de kamera yönünü karşılaştırmak doğru kararı vermenizi kolaylaştıracaktır.

Huawei Mate 10 Pro, Mate 10 Lite ve Porsche Design Arasından Hangisi Seçmeliyim?

Birbirine çok yakın olan bu modeller arasından karar verirken fiyat açısından karar verebilir, bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler