HUAWEI Mate 10 Pro En İyi Kamera Ödülünü Kazandı

/ 2 Kasım 2017 / 1.322 / yorumsuz
HUAWEI Mate 10 Pro En İyi Kamera Ödülünü Kazandı

HUAWEI Mate 10 Pro En İyi Kamera Ödülünü Kazandı

Dünya çapında şimdiye kadar yapmış olduğu değerlendirmeler ile uluslararası saygınlık kazanmayı başaran DxOMark akıllı telefon kameraları hakkında yaptığı değerlendirmelerin sonuçlarını paylaşmaya devam ediyor. Cep telefonu alırken en çok kamera özelliklerini dikkate alan kişilerin büyük bir ilgi ile takip ettiği değerlendirme verilerine göre Huawei Mate 10 Pro kusursuz fotoğraf performansı ile rakiplerini geride bırakmayı başardı.

Değerlendirmede Farklı Pek Çok Kriter Dikkate Alınıyor

Değerlendirme yapılırken DxOMark mühendisleri farklı çok sayıda değerlendirmede bulunuyor ve uzun süre testlere tabi tutuluyor. Zaten DxOMark değerlendirmelerini bu kadar değerli ve güvenilir kılanda bu titiz çalışma süreci oluyor. Parlak ışık ve açık havada çekilen görüntüler üzerinden yapılan değerlendirmede zorlu çekimlerde dahi Huawei Mate 10 Pro kamerası oldukça etkileyici bir performans sergilemeyi başarıyor. Fotoğraf çekim kalitesi için yapılan testlerden 97 puan almayı başaran Huawei Mate 10 Pro video çekim performansı ile ise 91 puan alıyor.

Kusursuz Selfie Çekmek İsteyenlere Hitap Ediyor

Ön kamerası ve arka kamerası ile kusursuz bir performans sergileyen Huawei Mate 10 Pro bu sayede profesyonel kamera markaları bile rekabet edecek bir akıllı cep telefonu üretmeyi başarmış gibi görünüyor. Aslında Huawei Mate 10 Pro cep telefonu kamerası kadar uzun süre kullanımı mümkün kılan uzun pil ömrü, üst seviye yonga seti ve şık tasarımı ile Huawei Mate 10 Pro rakiplerini korkutmayı sürdürüyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.