Tam Çözünürlüklü Huawei Mate 20 Duvar Kağıtları , Şimdi İndir

/ 22 Eylül 2018 / 3.428 / yorumsuz
Tam Çözünürlüklü Huawei Mate 20 Duvar Kağıtları , Şimdi İndir

Huawei Mate 20 duvar kağıtları

 

Huawei Mate 20   duyuru için Ekim 16 saptandı.Bu tarihten önce Huawei‘nin amiral gemisi için bir fikir almak istiyorsanız şimdi resmi Mate 20 duvar kağıtları  hemen köşeyi dönünce.XDA Geliştiricileri , yakın tarihli bir EMUI derlemesinden duvar kağıdını kazdı ve bunların hepsini sayfanın altındaki indirme linkleri aracılığıyla edinebilirsiniz.

14 duvar kağıdı 2160 × 2244 çözünürlüktedir, bu yüzden çoğu cihazda iyi görünmeleri gerekir (ancak QHD veya 4K ekranlar için mükemmel değildirler). Bazı tipik dramatik görüntüleri ile etkileyici bir demet ve onlara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

XDA ayrıca paketteki birkaç Animasyonlu duvar kağıdını ortaya çıkardı. Bunlar her cihazda çalışmayabilir, ancak Android 6.0 Marshmallow veya sonraki sürümlerde çalışan herhangi bir şeyle uyumlu olmalıdır .

Son olarak, bazı Huawei Mate 20 temalarının da tadını çıkarabilirsiniz. Bunlar bir duvar kağıdı ve simge paketi combo özelliklidir ve EMUI 8 veya 9‘u çalıştıran Huawei cihazlarına özeldir.

 

 

 

Temaları yüklemek biraz  çalışma gerektirsede: paketlenmiş .hwt dosyalarını el cihazınızın ‘Temalar‘ klasörüne (benimki yerel> dahili depolama> Huawei> Temalar) açmak zorundasınız ,yolunuz biraz farklı olabilir. . Görünüşe göre, eğer mevcut değilse, Temalar klasörünü kendiniz oluşturmanız gerekebilir.

Daha sonra, Huawei‘nin Temalar uygulamasına girmeniz gerekecek ve şimdi ‘Me‘ sekmesi altında yerel olarak saklanan temaları bulmalısınız (‘özelleştir‘ düğmesine basmanız gerekebilir).

 

İlgileniyorsanız, tüm içeriği aşağıdaki ilgili bağlantılardan indirin.

 

Huawei Mate 20 duvar kağıtları indir

Huawei Mate 20 canlı duvar kağıtları indir

Huawei Mate 20 temaları indir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.