Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro Renkleri Ne Olacak?

/ 22 Ağustos 2018 / 1.439 / yorumsuz
Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro Renkleri Ne Olacak?

Huawei Mate 20 Lite Renk Seçenekleri Neler?

Büyük bir merakla beklendiği için sürekli bilgi sızıntısı yaşanan Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro hakkında yeni sızıntılar yaşanmaya devam ediyor. Son yıllarda yaptığı atılımlarla akıllı cep telefonu sektöründe büyük bir fark yaratmayı başaran Huawei tarafından üretilen son iki model olacak olan cihazlar daha önce de 3 boyutlu yüz tanıma ve ekrandan parmak izi okuma özellikleri ile gündeme gelmişlerdi.

Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro Renkleri Ne Olacak?

Huawei markasının satışa sunması ile büyük bir ilgi görmesi beklenen Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro modellerinin en çok merak edilen özelliklerinden biri de renk seçeneği olarak öne çıkıyor. Evan Blass (evleaks) tarafından Twitter hesabı üzerinden yapılan resim paylaşımı sonucunda bu soruda yanıt bulmuş oldu. Paylaşılan resimde Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro görsellerine yer verilirken her iki modelin siyah rengi, altın rengi ve mavi rengi ile üretildiği görüldü. Yani yeni modeller 3 renk seçeneği ile satışa sunulacak gibi görünüyor.

Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro Fiyatı Ne Kadar?

Ne yazık ki şirket şu ana kadar her iki telefon içinde bir fiyat belirlemiş durumda değil. Ancak iPhone X kalitesinde bir cihaz olduğu için hemen hemen bu sınırlar arasında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Türkiye satış takvimi de yine açıklanmayan bilgiler arasında yer alıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.