Huawei Mate 20x Fiyatı Ne Kadar Olacak?

/ 15 Ekim 2018 / 738 / yorumsuz
Huawei Mate 20x Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Huawei Mate 20x Fiyatı Ne Kadar Olacak?

 

Son birkaç yılda iyi bir yükselişle karşımıza yeni modeller çıkarak Huawei Türkiye pazarında geniş bir yelpazede ürün satışına devam ediyor. Büyük merakla beklenen modeller arasında ise Huawei Mate 20x bulunuyor. 16 Ekim 2018 tarihinde Londra’da lansmanı yapılacak Huawei Mate 20x fiyatı da merak edilenler arasında bulunuyor. Lansmanda ağırlıklı olarak Kirin 980 işlemcinin önemine vurgu yapılacağı görülüyor. Huawei Mate 20x ve Huawei Mate 20x Pro modellerinin tanıtımı içi paylaşılan videoda ise birçok detay göze çarpıyor.

Huawei resmi sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı Huawei Mate 20x tanıtım videosu ile kullanıcılarının büyük bir ilgisini çekmeyi başardı. Videodan izlenildiği kadarıyla cihazın kendisine has bir soğutma sistemi ile birlikte geleceği görülüyor. Ayrıca oyun odaklı bir cihaz olduğu da göze çarpan önemli özelliklerden birisi olmasına istinaden soğutma sistemi ile donatılması da oyun üzerine odaklı bir model olduğunu doğuluyor.

Huawei Mate 20x Özellikleri Neler?

 

Araştırmalarımıza göre buradan bahsedeceğimiz özellikler henüz resmilik kazanmadı. Ancak tahminlere göre Huawei Mate 20x modelinin 7.21 inç boyutuna sahip olacağı OLED ekran ve 2240X1080 çözünürlüğe sahip olacak.

Huawei Mate 20x Ram olarak 6 GB ve 8 GB seçeneklerinin olacağı tahmin ediliyor. MicroSD kart desteği ile hafızasının 256 GB daha arttırılabileceği yönünde ilgiler mevcut. Huawei Mate 20x fiyatları ise ortalama olarak 1080 Dolar ve 1200 Dolar arasında olması bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular