Huawei MediaPad T3 10 Özellikleri Neler?

/ 24 Temmuz 2018 / 1.553 / 1 Yorum
Huawei MediaPad T3 10 Özellikleri Neler?

Huawei MediaPad T3 10 Özellikleri Neler?

Akıllı cep telefonu piyasasında sunduğu cihazlar ile adını her geçen gün biraz daha üst basamaklara taşıyan Huawei markası donanım – fiyat avantajı sunduğu yeni bir cihaz ile dikkatleri üzerine çekti. Huawei MediaPad T3 10 modeli ile yazılım ve donanım entegrasyonunun en iyi örneklerinden birini sunarken hem kaliteli hem de ucuz tablet satın almak isteyen kişilere hitap etmeyi başardı.

Huawei MediaPad T3 10 Hangi İşletim Sistemini Kullanıyor?

Huawei tarafından geliştirilen Huawei MediaPad T3 10 modeli Android işletim sistemi yüklü olarak geliyor. Android Nougat 7.0 işletim sistemi ile gelen cihazın en büyük avantajı ise Huawei tarafından bu işletim sistemi ile kusursuz olarak çalışması için tasarlanan özel bir arayüzle gelmesi.

Huawei MediaPad T3 10 modelinde arayüz olarak EMUI 5.1 kullanılırken bu arayüz Android Nougat 7 işletim sistemi ile kusursuz bir uyum içerisinde çalışıyor. Tabletin dikkat çeken bir diğer özelliği ise kullanıcıların davranışlarını ezberleyerek bu davranış özelliklerine uygun olarak tablet performansını optimize etmesi olarak öne çıkıyor.

Huawei MediaPad T3 10 Fiyatı Ne Kadar?

Teknosa mağazalarında satış raflarındaki yerini alan Huawei MediaPad T3 10 renk seçeneği olarak ise şu anda sadece gri renk seçeneği ile satışa sunulmuş durumda. Huawei MediaPad T3 10 satış fiyatı ise Teknosa mağazalarında 899 lira olarak uygulanıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Huawei MediaPad T3 10 Özellikleri Neler? (1 Yorum)

  1. Bu tableti alalı daha bir kaç gün oluyor performansı çok iyi şarjı su gibi bitiyor çok hızlı şarj yiyor uzun süreli kullanamıyoruz