Huawei P11 Plus Yüzünü Gösterdi

/ 22 Kasım 2017 / 1.056 / yorumsuz
Huawei P11 Plus Yüzünü Gösterdi

Huawei P11 Plus Yüzünü Gösterdi

Akıllı telefon sektörünün adı sayılır marka değerlerinden birini oluşturmayı başaran Huawei büyük bir merakla beklenen Huawei P11 Plus modeli ile ilgili beklenen ilk tanıtımını gerçekleştirdi. Huawei P11 Plus modeli ile çerçevesiz tasarımda rakiplerinin tümünü geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı. Son derece ince tutulan tasarıma rağmen marka yine de parmak izi sensörünü arkaya taşımayarak iddiasını gözler önüne serdi.

Parmak İzi Sensörü Ön Tarafta Kalmayı Başardı

İnce tasarım ve büyük ekran üreten diğer akıllı telefon markaları parmak izi sensörünü arka tarafa taşımaya karar verirken Huawei bu konuda bir ilke imza atarak parmak izi sensörünü ön tarafta tutmayı başardı. Şu anda paylaşılan fotoğrafın Huawei P11 Plus modeline ait olduğu sadece bir iddia olarak kalmayı sürdürse de teknoloji bloglarında bu resmin kesin olarak büyük bir merakla beklenen yeni modele ait olduğu iddiaları şiddetle savunuluyor.

iPhone 7 Plus Esintileri Dikkat Çekiyor

Özellikle de paylaşılan fotoğraflarda arkadan bakıldığında Huawei P11 Plus ile iPhone  Plus arasında ciddi benzerlikler olduğu görülüyor. Şu anda paylaşılan resimlerin Huawei tarafından üretilen Huawei Nova serisini de ait olma ihtimali bulunduğu için kesin yorumlar yapılmasa da yapılan ilk değerlendirmelerden cihazın tasarımına tam not veriliyor. Huawei P11 Plus teknik özellikleri ve kamera çözünürlüğü hakkında ise net bir açıklama bulunmuyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.