Huawei P30 kılıfları Türkiye’de Satışa Çıktı!

/ 6 Mart 2019 / 156 / yorumsuz
Huawei P30 kılıfları Türkiye’de Satışa Çıktı!

Huawei P30 serisi 26 Mart 2019’da Paris’te özel bir etkinlik sırasında tanıtılacak. Daha önceden kılıf konusunda çok fazla sızıntıya uğrayan telefonun kılıfları Türkiye’de satışa çıktı. İşte detaylar…

Huawei P30 kılıfları Türkiye’de satışa başladı!

Sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz aylar içerisinde birçok sızıntı yapılmış ve Huawei’nin P30, P30 PRo ve P30 Lite modelleri hakkında tasarım detayları ile Spigen kılfıları sızdırılmıştı. Söz konusu olan bu kılıfların HepsiBurada ile satışa çıkacağı görülüyor. Aşağıda görebileceğiniz gibi başlangıç seviyesi olarak bilinen P30 Lite’ın üç arka kamera ve parmak izi okuyucusuna sahip olacağı görülüyor. Bunların yanı sıra üç model hakkında Pro modelinde ciddi özelliklerin yer aldığını belirtelim.

Bunlarla beraber P30 modelinde de üçlü kamera yer alıyor. Bu bakımdan P30 Lite’da olduğunu gibi parmak izi ile gelmeyeceğini belirtelim. Parmak izi okuyucusu ekrana entegre olarak geliyor. Uzun bir zamandır sızıntılarla tandıığımız P30 Pro ise dört arka kameraya sahip oluyor. 10X yakınlaştırma özelliği bulunmasıyla ciddi bir kamera performansı sunacağı kesin.

Üç farklı model ile karşımıza çıkacak P30 serisi ciddi bir başarıya imza atabilir. Son sızıntı ile beraber P30 Lite’ın Kirin 710 ile çalışacağı ve P30 ile Pro modellerinde ise Kirin 980 işlemci yer alacak.  Ayrıca P30’un batarya kapasitesi ise 3500 mAh olarak belirtildi. Hızlı şarj desteği bulunan telefonlarda ciddi bir beğeni olacağı bekleniyor.

Siz bu akıllı telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz.?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


İrem Yüngül

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.