Huawei Rehberde Kayıtlı Olmayan Numaraları Engelliyor

/ 9 Ocak 2021 / 4.106 / yorumsuz
Huawei Rehberde Kayıtlı Olmayan Numaraları Engelliyor

Huawei’ de rehberde olmayan telefon numaraları arayınca engelleniyor sorunu yaşayanlar için kesin çözüm adımlarını aktarayacağız. Bu duruma bir kez şahit olduk ve nasıl ilgili özelliğin açıldığını bilemedik. Ama tahmini ayarlar kurcalanırken yapılmış olabilir. Bu durum mesaj engelli olarakta yine karşımıza çıkmıştı. Tabi herkes için net bundandır diyemiyoruz ama çoğunlukla cihazdan açıldığını düşünüyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımızın telefonunda karşılaştığımız kim ararsa arasın direk engelleniyor durumunu incelerken ekradan bir uyarıyı fark etmediyseniz gelen aramalardan haberiniz olmayabiliyor.

Arama ekranında gelen tüm aramaları, tüm yabancıları ve gizli kısıtlanmış numaraların engellenmesini gelişmiş seçeneklerden uygulayabiliyorsunuz.
-Arama kısmına geçiniz ve 3 noktalı alana tıklayın.
-Engellenenler kısmında kendiliğinden ekli olan numaraları kaldırın.
-Noktalı alandaki “Ayarlar” kısmına geçin.
-Arama kurallarına bakınız.
-Burada size uygun bir devam ediniz.
-Gelen aramaları engellemesini durdurmak için açık olanları kapatın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz