Huawei’den FreeBuds Lite kablosuz kulaklık çok iddialı!

/ 28 Mart 2019 / 641 / yorumsuz
Huawei’den FreeBuds Lite kablosuz kulaklık çok iddialı!

Kısa süre önce Huawei’nin tanıtmış olduğu P30 ailesinden ziyade kablosuz kulaklığını da tanıtmıştı. FreeBuds Lite tanıtılan ürünler arasında çok fazla dikkat çekti. İşte detaylar…

Gelişen teknoloji sadece telefonlar için değil bunlara ek olarak aksesurlarında gelişmesine katkı sağlıyor. Bu gelişimle beraber teknolij ürünler çok daha ileri boyuta geçiş yapıyor. Bunların rüzgarına katılan bir ürün ise Huawei’nin Paris’te düzenlenen etkinlikte tanıtmış olduğu kablosuz kulaklık oluyor.

FreeBuds Lite kablosuz kulaklık geliyor!

Sizlerinde bildiği gibi daha önceden FreeBuds ile Huawei çok fazla dikkat çekmişti. Kısa süre önce şirket yeni ürün FreeBuds Lite kablosuz kulaklığını tanıttı. Çok fazla dikkat çeken ürün gündeme oturmayı başardı.

Şirketin tanımını yapmış olduğu kablosuz kulaklık son yorumlara göre AirPods‘a rakip oluyor. Daha önceki FreeBuds ile çok fazla benzerlik gösterdiği kesin. Bir önceki FreeBuds’a kıyasla özellik olarak geliştirmelerin yapıldığı açıklandı. P30 ailesiyle beraber tanıtılmış olan kablosuz kulaklık için 2 farklı renk seçeneği geliyor. Bunlar ise siyah ve beyaz oluyor. Ayrıca tanıtımda yer alan bilgilere göre şarj etmek amacıyla kulaklıkların bir kutu ile kullanıcıya geleceği biliniyor.

5 Dakikalık şarj ile 4 saat müzik dinleme!

FreeBuds Lite’ın kullanım süreleri ise çok iddialı geliyor. Kulak içi dizayna sahip olan bu kulaklıkların 5 dakikalık bir şarj ile 4 saat müzik dinleme süresi sunduğu öne sürüldü. Full şarj ile 12 saat konuşma yapılabilir ve 18 saat kesintisiz müzik dinlenebilir.

Kablosuz kulaklık FreeBuds Lite’ın şuan için Avrupa’da satış fiyatı 119 Euro olarak biliniyor. Ülkemizde kulaklık satışa çıkarsa eğer vergilerle beraber ciddi bir fiyat ile satışa çıkacağı kesin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.