İBB Navi Uygulaması Android ve iOS İndir

/ 29 Ekim 2017 / 684 / yorumsuz
İBB Navi Uygulaması Android ve iOS İndir
İBB Navi Uygulaması Android ve iOS Telefonlarda
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yepyeni uygulama İBB Navi hizmete açıldı. Mobil cihaz kullanıcıları uygulamayı hem iOS hem Android için indirebilirler.
İnceleme Mobil Oyun Sosyal Medya Popüler Bilim
Foto Galeri Nasıl Yapılır? UKT Android iOS Windows 10 Giyilebilir Teknoloji Sistem Tavsiyeleri MWC 2017 En Çok Okunanlar En Çok İzlenenler
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yepyeni uygulama İBB Navi hizmete açıldı. Mobil cihaz kullanıcıları uygulamayı hem iOS hem Android için indirebilirler.
İBB  Navi uygulaması hizmete açıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, kent trafiğini etkin yönetmek amacıyla yepyeni bir uygulama ile karşımızda. İsbak ile birlikte geliştirilen İBB Navi navigasyon uygulaması, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde, anlık trafik yoğunluk bilgilerine göre sizi hedefinize en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyor. Akıllı cihaz kullanıcıları, Android işletim sistemi için Google Play’den, iOS işletim sistemi için App Store’dan uygulamayı indirebilir.

İBB Navi yoldaki yeni rehberiniz olmayı hedefliyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İsbak tarafından hazırlanan, yoldaki yeni rehberiniz İBB Navi navigasyon uygulaması ile İstanbul başta olmak üzere, Marmara Bölgesi’ndeki tüm şehirlerde, canlı trafik bilgileri kullanılarak oluşturulan rotaları takip ederek en kısa sürede hedefinize ulaşabileceksiniz.
İBB Navi sizi hedefinize en kısa sürede ulaştıracak alternatif rotaları, toplam mesafe ve tahmini varış süreleri ile birlikte sunuyor. Seçtiğiniz rotayı kullanarak sizi hedefinize ulaştırmak üzere, sesli olarak varış noktanıza kadar yönlendiriyor. Rotanızdan çıktığınızda veya belirlediğiniz rota üzerinde trafik kazası ya da trafik akışını etkileyen herhangi bir olumsuzluk meydana gelmesi durumunda, otomatik olarak yeni rota oluşturarak, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştırabiliyor.
İBB Navi sayesinde seyahatiniz süresince, rotanız üzerindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi trafik kamera görüntülerini canlı olarak izleyebilirsiniz. İstanbul’daki otoparkları anlık doluluk bilgileri ile görüntüleyebilir ve otoparklara rota oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın nöbetçi eczaneleri bulmanızda da size rehberlik eder.
İBB Navi uygulaması ile Marmara Bölgesi’ndeki anlık trafik yoğunluk bilgilerini görebilir, yol çalışmaları, trafik sıkışıklığı, kaza, bakım-onarım çalışmaları gibi trafik akışını olumsuz etkileyen durumlardan sizi haberdar eder.
İBB Navi ile hedefinize ve rotanıza ilişkin detayları görüntüleyebilir, sık kullandığınız hedeflerinizi favorilerinize ekleyerek, hızlı erişim sağlayabilirsiniz.Seçtiğiniz yerin ya da hedefinizin sokak görünümüne göz atarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz.
İBB Navi Android için indir
İBB Navi iOS için indir

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.