İki Çentikli ZTE Iceberg Cep telefonu

/ 13 Nisan 2018 / 1.099 / yorumsuz
İki Çentikli ZTE Iceberg Cep telefonu

İki Çentikli ZTE Iceberg Cep telefonu

ZTE Iceberg telefonu İle ilgili haberler çok daha önce çıkmış olsa da güçlü sızıntılar yeniyeni çıkmaya başladı. Gizli bir şekilde tasarımı oluşturulan ZTE akıllı telefonun tasarımı Dünya Tasarım Rehberine girmiş bulunuyor. Olağanüstü endüstriyel estetik tasarımı, ergonomisi ile ZTE firması Iceberg isimli bir çep telefonuyla akıllı telefon dünyasına girmeyi hedefliyor

ZTE Iceberg görünüm özellikleri

Herkes bir ekranda çentik olup olmamanın işlevsel bir tasarım seçimi veya estetik kusur olup olmadığını tartışmaya devam ederken, ZTE firması  ekranda iki çentikli bir akıllı telefon yaptı. Tüm ekranlı bir akıllı telefonun nasıl yapıldığını merak etmek yerine, ZTE estetik simetriyi sürdürmek için çentiği ikiye katladığı görülüyor. ZTE, her çentiğe ön tarafa bakan bir hoparlör takmayı bile başardı.

Ön ve arka camı bir arada tutan metal bir şasiye sahip olmak yerine, bir başka cam levha, ön ve arka camları, telefonun bir “buz parçası” gibi hissetmesini sağlamayı hedeflemiş gibi görünüyor. “Buzdağı” isminin el cihazı için tam anlam ifade ettiği yer burasıdır. Telefonun ayrıca kablosuz şarjı mevcut.

ZTE Iceberg, iki adet camı tek bir cisim olarak birleştirmek için kesintisiz bir cam bağlantı tekniği kullanıyor ve bu da telefonun bir buz parçasını andırmasını sağlamış gibi görünüyor. Telefonun dört köşesi cam malzemenin temel güzelliğini ortaya çıkarmak için şeffaf. Güzel ve gizemli ise etkisi bu şeffaflıktan geliyor.

Kullanılabilirliğe göre. ZTE Iceberg, tasarım girişine göre “2017’den sonra” piyasaya sürülecek. Geliştirme süresi 13-24 ay sürdü ve telefon Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika pazarlarında lansmanı hedefleniyor.

ZTE’den Buzdağını duymayı bekleyeceğiz ve yeni bir şey bulduğumuzda size haber vereceğiz. Giriş herhangi bir özellik veya boyut içermiyor. ZTE’nin tasarım girişini görmek için Kaynak bağlantısına bakın.

Kaynak • Via


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.