İndirilen dosyalarınızı Android’de nasıl bulabilirsiniz?

/ 12 Ekim 2018 / 1.554 / yorumsuz
İndirilen dosyalarınızı Android’de nasıl bulabilirsiniz?

 

Android dosyaları

Android‘i kullanmaya alışkın olanlarınız için komik bir soru gibi görünebilir, ancak yeni başlayanlar, bir kez indirildikten sonra dosyalarını bulmaya çalışıyorlar. Bu makalede, indirilen dosyalarınızı Android cihazınızda kolayca nasıl bulacağınızı açıklayacağız.

Detaylara dalmadan önce, ‘indirilen dosyalar‘ ile ne demek istediğimizi tanımlamalıyız. Örneğin, tarayıcınızdan indirdiğiniz ögelerdir. Bunlar, uygulama arşivinde genellikle varsayılan olarak saklanan bir uygulama (örneğin WhatsApp aracılığıyla) yoluyla aldığınız dosyalar değildir.

Android’de indirilen dosyaları bulma

Android cihazınızda indirilen dosyaları nasıl bulacağınız hakkında kolay bir öğretici.Android yeni kullanan için sadece birkaç temel eylem bile çok korkutucu gelebilir.

Öncelikle bir dosya yöneticisine ihtiyacınız var. Hatırlatıcı: Marshmallow’da, ayarlarda bir dosya gezgini erişiminiz olacak.

 

 

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey “Download” arşivini aramak. Bu dahili bellekte değil harici bellekte olacak, bu yüzden microSD kartınızın arşivlerine girmeyin.

 

Ve işte orada, şimdi indirilmiş dosyalarınıza Android‘de erişebileceksiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular