İngilizcesini Geliştirmek İsteyenlerin Kullanacağı Uygulama!

/ 20 Eylül 2019 / 538 / yorumsuz
İngilizcesini Geliştirmek İsteyenlerin Kullanacağı Uygulama!

Bu yazımızda İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyen kullanıcılarımız için bir uygulama tavsiyesinde bulunacağız. Bu uygulamanın adı Atlas uygulamasıdır. Atlas uygulamasını indirerek İngilizcenizi pratikleştirebilirsiniz. Aynı zamanda egzersiz de yapabilirsiniz. Fakat uygulamanın Android cihazlarda bulunmadığını da belirtelim. iOS işletim sistemi üzerinden indireceğiniz Atlas uygulaması sayesinde pratik bir çalışma ile İngilizcenizi geliştirmiş olursunuz.

Atlas uygulamasını indirerek yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Ayrıca kelimelerin eş anlamlılarını da öğrenebilirsiniz. Egzersizler sayesinde öğreneceğiniz kelimelerle, İngilizce kelime haznenizi genişletmiş olursunuz. Kelimeleri ezberletmeyi amaçlayan bu uygulama sayesinde kelime haznenizi ilerletmiş olursunuz. Atlas uygulaması bir de yazım pratiğini kullanıcılara sunuyor.

Kelimenin tanımını sizlere vererek öğrenmiş olduğunuz kelimenin yazılışının nasıl olduğunu da kullanıcılara soruyor. Boşlukları doldurarak İngilizcenizi pratiğe dökebiliyorsunuz ve önceden yazılı olan cümlelere uygun olan kelimeleri seçerek cümle içinde kullanmaya çalışıyorsunuz. Bu şekilde yani oyuna dökülmüş bir şekilde İngilizceyi öğrenmek daha da keyifli olacaktır. Atlas uygulamasını indirdiğiniz zaman seviyenizi tespit ederek ona göre başlangıcınızı belirleyebiliyorsunuz.

Bu uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Fakat uygulama içinde satışlar da yer almaktadır. Reklamları kaldırmak için 19,99 TL ödeyerek reklamları görmemiş olursunuz. Öbek fiilleri açmak içinde 19,99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer uygulamanın Premium versiyonunu kullanmak istiyorsanız 39,99 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Atlas uygulamasını siz de indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. İndirdikten sonra İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular