Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Android

/ 14 Kasım 2018 / 764 / yorumsuz
Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Android

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Android

 

Dünya çapında popülerlik kazanan Instagram, yayınlandığı günden bu yana en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanıcı sayısını her geçen arttıran platform, ünlülerden firmalara kadar pek çok farklı kitleyi bünyesinde barındırıyor. Kullanıcı sayısının fazla olması, uygulamada yaşanan herhangi bir sorunun yankı uyandırması anlamına geliyor. Nitekim Instagram akış yenilenemedi hatası, bu duruma örnek verilebilir.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Çözümü

 

Eğer çok sık bahsi geçen hata ile karşı karşıya kalıyorsanız çözüm olarak uygulayabileceğiniz birkaç farklı yol bulunuyor. Bunlardan en önemlisi internet bağlantınızı kontrol etmek ve gerekirse sıfırlamaktır. Daha çok bağlantıdan dolayı oluşan Instagram akış yenilenemedi hatası Android ve iOS fark etmeksizin tüm cihazlarda görülebiliyor.

Bağlantı yönteminizi değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Örneğin WiFi kullanıyorsanız mobile, mobil bağlantı kullanıyorsanız WiFi’ya geçiş yapmayı düşünebilirsiniz. Bunların haricinde cihazınızı kapatıp açmayı denemeniz de mümkün. Bazı durumlarda depolanan veriler, kullanıma ilişkin sorun yaratabiliyor. Bu nedenle belleği temizlemeniz de kimi zaman işe yarayabilir.

Uygulamayı Yeniden Başlatın

 

Bazı anlarda Instagram uygulamasını doğrudan kapatmak ve yeniden başlatmak akış yenilenemedi hatasından kurtulmanızı sağlayabiliyor. Buradaki kilit nokta, uygulamanın tamamen kapatılmış olması. Yani uygulama yöneticisinden uygulamanın arka planda çalışmasını önlemek adına tamamen kapanış gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca Instagram, oldukça büyük bir marka haline gelmiş olsa da bazen sunucu sorunları ile karşı karşıya kalabiliyor. Dünya çapında bağlantı sorunu yaşandığı takdirde de akış yenilenemedi hatası almanız mümkün.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.