Instagram Albüm özelliği 2019

/ 24 Mayıs 2019 / 1.143 / yorumsuz
Instagram Albüm özelliği 2019

Bütün dünyanın kullanmış olduğu akıllı telefon uygulamalarının başında instagram geliyor. Platform her geçtiğimiz gün kendine yeni bir özellik daha getirmekte. Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Instagram’a Albüm özelliği kısa süre önce sunuldu.

Albüm Özelliği

Instagram’da birden fazla paylaşım konusunda hemen bir açıklama yapalım. Facebook’ta bildiğiniz gibi çoklu fotoğraf yükleye biliyoruz. Albüm özelliği ile 10 adet fotoğraf yada video paylaşmamız mümkün. Hemde bunları aynı anda paylaşabilirsiniz. Kısacası Instagram sizlerinde bildiği gibi birçok özelliği toplayarak bünyesine katıyor. Daha önceden Snapchat‘ten hikaye özelliği ve Periscope‘den ise canlı yayın özelliğini getirmişti.

Instagram’da albüm özelliği diğer uygulamalarda olduğu gibi aynı şekilde çalışıyor. Fotoğrafları seçerek tek seferde paylaşım yapabilirsiniz. Bu özellik ise çok faydalı bir özellik oluyor. Balık tutmak istediğiniz de, veya futbol maçını paylaşmak istediğiniz de birçok fotoğraf ve videoyu tek tek paylaşmak hem görüntü kirliliği hemde zahmetli olacaktır.

Ancak albüm özelliği ise hepsini tek bir çatı içerisinde toplayarak bir albüm olarak paylaşa bileceksiniz. Hemde her fotoğrafa ayrı filtre ekleyebiliyorsunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.