Instagram Canlı Yayın İzlerken Yorumları Kapatma İşlemi!

/ 6 Kasım 2019 / 17.162 / yorumsuz
Instagram Canlı Yayın İzlerken Yorumları Kapatma İşlemi!

Instagram üzerinden bir canlı yayın izlediğiniz sırada ekranda yer alan kalpler, emojiler, yorumlar, video izlerken canınızı sıkabilir. Bu yazımızda da sizlere Instagram canlı yayın izlerken yorumları kapatma işlemi konusunda yardımcı olacağız. Instagram uygulamasında canlı yayında herhangi bir nedenden dolayı yorumu kapatmak istiyorsanız, Instagram üzerinden böyle bir yöntem yer almamaktadır. Instagram’da bu özelliğin bulunmaması başka bir yöntemin olmadığını da göstermez.

Google Chrome tarayıcı üzerinden indireceğiniz bir eklenti sayesinde Instagram canlı yayında yorum gizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu eklentiyi indirmek için “https://chrome.google.com/webstore/category/extensions” adresi üzerinden IG STORİES eklentisi canlı yayın yorumlarını gizlersiniz. Ayrıca bu eklentiyi kullanmak da oldukça basittir. Web üzerinden ınstagram.com sayfasına giderek kullanıcı yayınları üzerinden yeni sekme açarak IG STORİES üzerinden canlı yayınlara katılarak yorumları görmemiş olursunuz.

Bu eklenti sayesinde yorumları gizleme butonu ile canlı yayın akışını izlemiş olursunuz. Bu özellik sadece bilgisayar üzerinden canlı yayınları gizlemek amaçlı kullanılmaktadır. Mobil cihaz ve telefonlarda bu özellik şimdilik bulunmamaktadır. İlerleyen dönemlerde bu özellik gelirse sizlerle paylaşacağız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.