Instagram Canlı Yayında Kalma Süresi Ne Kadar?

/ 5 Kasım 2019 / 662 / yorumsuz
Instagram Canlı Yayında Kalma Süresi Ne Kadar?

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da canlı yayın özelliği oldukça sevilmektedir. Canlı yayın özelliği sayesinde etkileşim sağlanıyor, kullanıcı potansiyelinde artış gerçekleşiyor. Instagram tarafından canlı yayına geçtiğimizde kullanıcılara bir bildirim giderek canlı yayının başladığına dair bildirim gelmektedir. Bazı kullanıcılar tarafından canlı yayınla alakalı bir soru işareti vardır. Bu soru işareti canlı yayında kalma süresinin ne kadar olduğudur. Bu yazımızda da Instagram uygulamasında canlı yayında kalma süresinin ne kadar olduğu konusunda bilgi vereceğiz.

Instagram uygulamasında canlı yayını başlatmak için sol köşede yer alan hikaye bölümünden, canlı yayına geç butonuna basarak canlı yayına geçebilirsiniz. Canlı yayında kalma süresi ise ortalama 1 saattir. Bu süre içerisinde de canlı yayında bağlantı kopması, düşmesi gibi durumlar gerçekleşmektedir. Ancak sürekli olarak, canlı yayını bitirmeden 1 saat kadar canlı yayında kalabilirsiniz. Süre bittikten sonra tekrar canlı yayına geçebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Instagram uygulaması üzerinden canlı yayın yapma süresinin ne kadar, kaç saat sürdüğü konusunda bilgi verdik. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.