Instagram destek ekibi geri dönüş süresi

/ 2 Mayıs 2019 / 18.060 / 3 Yorum
Instagram destek ekibi geri dönüş süresi

Bugün sizlere instagram müşteri hizmetleri geri dönüş yapmadı hatası hakkında detaylı bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Instagram uygulamasında genellikle birçok sıkıntı yaşanıyor ve sizlerin bize sormuş oldukları soruları ele alıp araştırma yaptıktan sonra çözüm önerilerini aktarmaya çalışıyoruz.

Instagram müşteri hizmetleri geri dönüşü

Instagram müşteri hizmetleri geri dönüş yapma konusunda çok fazla yavaş çalışmaktadır. Bugün ise bu konuya artık bir açıklık getirmeye çalışacağız. Instagram müşteri temsilcisi ile bir telefon üzerinden görüşme ne yazık ki mümkün değildir. Bu geri dönüşleri yoğunluk ve çalışma saatlerine göre dönüş sağlanıyor. Zaten bu geri dönüşlerin 10 gün önceden beklemek doğru olmayacaktır. Bu bakımdan sabırlı olmanız da fayda var.

Instagram müşteri hizmetleri ne zaman geri dönüş yapıyor?

Instagram müşteri hizmetleri için bir form doldurduktan sonra size geri dönüşü mutlaka bir gün yapacaktır. Geri dönüş sürelerinin ciddi anlamda çok uzun olduğunu belirtelim. Ancak sizlerin bizlere iletmiş olduğu bilgilere göre, yetkililerin size dönüş yapmadığını görüyoruz. Eğer yetkililer geri dönüş yapmaz ise instagram destek adresine kendiniz mail atınız. Atılan mailler bizzat incelenmekte ve 14 gün içerisinde bir dönüş sağlanmaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz

Instagram destek ekibi geri dönüş süresi (3 Yorum)

  1. Merhaba Facebook ekibi kullanmakta olduğum İnstagram hesabıma giremiyorum lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

  2. Merhaba instagram hesabıma telif hakkı ihlal buton formu geldi bende giriş yaptım şifremi girdim incelemeye alındı hesab saat sonra dönüş yapılacak diye yazı cıktı sonrasında gmail tel şifrem değiştirilmiş

  3. Merhaba,instagram hesabımın geçici olarak kapatıldığı ibaresi almaktayım.Tekrar aktif hale getirmek istiyorum fakat kayıtlı olan telefon numarasını ve mail adresini kullanmamaktayım.Bu durumda onay kodunu alamıyorum.Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.