İnstagram Fotoğraf Yükleme Sorunu Nasıl Çözülür?

/ 8 Ağustos 2018 / 6.034 / yorumsuz
İnstagram Fotoğraf Yükleme Sorunu Nasıl Çözülür?

İnstagram Fotoğraf Yükleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Fotoğraf yükleme uygulamaları aramasında hiç tartışmasız en çok kullanılanların başında yer alan İnstagram her yeni güncellemesi ile farklı bir özelliği daha kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yenilikler ile kullanıcılarını memnun eden ve kullanıcı sayısını büyük bir istikrarla yükseltmeye devam eden instagram beraberinde gelen bazı sorunlar yaşıyor. Yoğun kullanıma bağlı olarak özellikle de son dönemlerde instagram fotoğraf yükleme sorunu şikâyetleri oldukça sık yaşanıyor.

İnstagram “Fotoğraf Yükleme Başarısız” Sorunu Neden Olur?

Uygulamanın fotoğraf yükleme üzerine kurulu olması “fotoğraf yükleme başarısız” hatası alınmasını çok daha can sıkıcı bir hale getiriyor. Yaşanan bu sorun genelde internet bağlantısı ile alakalıdır. İnternet bağlantısının olmaması ya da internet bağlantı hızının son derece düşük olması durumunda instagram fotoğraf yükleme hatası ile karşı karşıya kalınmaktadır. Sorunun çözümü için;

  • İlk olarak internet bağlantınızı kontrol edin.
  • İnternet bağlantısının var olduğundan emin olduktan sonra instagram uygulamasını tamamen kapatarak çıkış yapın.
  • Telefonu yeniden başlat komutu ile açıp kapatın.
  • Bu sayede instagram çerezleri de temizlenmiş olacaktır. Bu da uygulamanın hızını arttıracağı için sorunsuz bir şekilde resim yüklemenizi sağlar.
  • Cep telefonunuz yeniden açıldığında tarayıcı çubuğunu açıp rastgele bir arama yapın. Bu sayede internetin olduğundan emin olun. İnternet bağlantınız sorunsuz çalışıyorsa İnstagram uygulamasını açın ve yeniden resim yükleyin. İnternet bağlantı sorunu çözüldüğü için resim yükleme işleminiz otomatik olarak gerçekleşecektir.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler