Instagram “gönderi beğenilemiyor” hatası nedir?

/ 19 Haziran 2019 / 979 / yorumsuz
Instagram “gönderi beğenilemiyor” hatası nedir?

Kısa süre önce Instagram profilinde bazı kişilerin içeriklerini beğenirken, aniden bir hata ekranda belirdi. Hata mesajını aşağıdaki gibi sizlerde görmüşsünüzdür. “Beğenilemiyor” hatası nedir? Nasıl çözülür? Bunu inceleyelim…

Bu gönderi şu anda beğenilemiyor. Lütfen birazdan tekrar dene veya bir hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir. Yok Say , Bizimle paylaş

Sizlerde bu sorunla elbet karşılaşmışsınızdır. Ancak bu sorunu çözmem yani olayı anlamam fazla uzun sürmedi. İlk olarak internet bağlantımı kontrol ettim. Ancak bu beğendiğim kişinin beğeni sayıları çok yüksek ve etiket kullanmadığını fark ettim.

Sonra fark ettim ki, bu arkadaş hile yaparak beğeni kasıyor ve instagram limitlerine takılmıştı. Bir süre sonra gönderi beğenilemiyor hatası tekrardan düzeliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.