Instagram Hesabımdan Reklam Alma

/ 8 Haziran 2019 / 760 / yorumsuz
Instagram Hesabımdan Reklam Alma

Bu yazımızda sizlere Instagram üzerinden nasıl reklam alabileceğinizi anlatacağız. Ancak reklam alma işini yüksek takipçiye sahip insanlar gerçekleştirebilir. Eğer sizin de belirli bir orana ulaşmış takipçiniz var ve bu durumu değerlendirmek istiyorsanız, Instagram üzerinden reklam alıp para kazanmak sizin de hakkınız.

Yüksek takipçiye sahip olup reklam satın alma konusunda birçok yola başvurabilirsiniz. Bu yazımızda ise en çok kullanılan reklam alma yönteminden bahsedeceğiz.

Siz de hesabınızda reklam paylaşımı yaparak para kazanmak istiyorsanız, ilk olarak yapmanız gereken Instagram hesabınıza girip profilinize geçiş yapın. Daha sonra reklam için mail adresinizi girerek sizi takip eden ve reklam vermek için profilinizi ziyaret eden takipçiler Instagram tarafından karşınıza çıkacaktır. Bu durum sayesinde reklam vermek isteyen kişiler size yönlendirilecek ya da dm üzerinden iletişime geçecektir.

Aynı zamanda reklam vermek için WhatsApp numaranızı verebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz yöntem dışında başka bir yöntemden bahsedecek olursak, reklam almak için Forum sitelerini kullanarak reklamları alabilirsiniz. Bu duruma örnek verecek olursak iyinet.com, R10 sitesi gibi forum adreslerini tercih ederek ve forum sitelerine üye olarak sosyal medya üzerinden ticaret yapabilirsiniz.

Forum sitelerinde ilan açarak reklam almak istediğinize dair yorumda bulunarak ve arada reklam alınır içerikli paylaşımlar yaparak reklam vermek isteyen kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hesabınıza güveniyorsanız ve iyi bir reklam vereceğinizi düşünüyorsanız, reklam vermek isteyen kişiler size ulaşacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.