Instagram hesabınızı nasıl silebilirsiniz?

/ 10 Aralık 2018 / 487 / yorumsuz
Instagram hesabınızı nasıl silebilirsiniz?

 

Instagram hesabı nasıl silinir?2

Instagram’ın popülaritesi son birkaç yıldır patladı, eğer ki çok fazla zamanınızı alıyorsa veya biraz daha fazla gizlilik bilincinde olmaya çalışıyorsanız, instagram hesabınızı bir süre için silmek veya devre dışı bırakmak aklınızda olabilir. Sadece bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz, okumaya devam!

Not : Instagram hesabınızı daha sonra yeniden aktif hale getirebilmeniz, Facebook gibi bir hesap devre dışı bırakma özelliğinin bulunmadığını unutmayın. Silme işlemini tamamladıktan sonra, hesabınız ve yayınladığınız her şey gitmiş olacak. Bu nedenle bunun yerine geçici olarak devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz ve bunu haftada bir kez yapabilirsiniz.

 

 

Instagram hesabınızı geçici olarak nasıl devre dışı bırakabilirsiniz?

 

Bir gün çevrimiçi yayınladığınız tüm fotoğraflara geri dönmek isteyebilirsiniz, bu yüzden en iyi seçenektir. Instagram hesabınızı devre dışı bırakmayı seçmek, tekrar giriş yaparak yeniden etkinleştirene kadar gizli kalması anlamına gelir.

Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak için Instagram hesabınızda oturum açın ve ekranın sağ üst köşesinde kullanıcı adınızı tıklayarak ayarlara gidin.

Şimdi kullanıcı adınızın yanındaki ‘ Profili Düzenle ‘ düğmesini tıklayın.

Ekranın alt kısmında ‘ Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak ‘ yazan bir bağlantı göreceksiniz. Bunu tıklayın, neden hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinizi söyleyin, şifrenizi tekrar girin ve büyük kırmızı ‘ Geçici Olarak Devre Dışı Bırak ‘ düğmesine basın.

 

 

Instagram hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebilirim?

 

Instagram hesabınızın ve profilinizin tamamını silmek istiyorsanız gerçekten biraz daha zordur. Firma bunu yapmanı istemiyor ama size yardımcı olacağız.

Hesabınızı ayarlarda silmek için bir bağlantı bulamayacağınız için bu bağlantıyı takip edin. Bu sayfa yüklendikten sonra, instagram hesabınızda oturum açın.

Artık hesabınızı kalıcı olarak silmeyi seçtiğiniz sayfayı göreceksiniz. Devre dışı bırakılması gibi, instagram’ın neden hesabınızdan kurtulmak istediğini bilmesi için listeden bir seçenek seçmeniz gerekir.

Hangi nedenden yararlandığına bağlı olarak, yardım merkezine bazı bilgiler veya bağlantılar olabilir. Parolanızı kutuya girin ve ‘ Kalıcı olarak hesabımı sil ‘ düğmesini tıklayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.