İnstagram Hesap Ekleme Sorunu 2018

/ 17 Temmuz 2018 / 21.114 / 1 Yorum
İnstagram Hesap Ekleme Sorunu 2018

İnstagram Hesap Ekleme Sorunu 2018

Facebook platformuna dâhil olduktan sonra getirilen yeni özelliklerle kullanıcı sayısını daha da arttırmayı başaran İnstagram bazı sorunlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Artan kullanıcı sayısına bağlı olarak uygulamadaki hata oranı da yükseliyor. Çok sık görülen hatalardan biride instagram hesap ekleme sorunu olarak öne çıkıyor. Peki, instagram hesap ekleme sorunu 2018 çözümü nedir?

İnstagram Hesap Eklenmiyor Sorunu Nasıl Çözülür?

İnstagram hesap ekleme sorunu çözümü için aşağıda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz;

  • Hesap ekleme sorunu yaşıyorsanız ilk olarak orijinal uygulama indirip indirmediğinizden emin olun. Genelde bu sorun üçüncü parti uygulamalarda görülmektedir. Zaten üçüncü parti instagram uygulamaları sık sık hesap çalınma ve başkaları tarafından izinsiz kullanılması gibi şikâyetlerle gündeme gelmektedir.
  • Uygulama sürümünü güncelleyin ve en son sürümü kullanın. İnstagram sürekli olarak güncellemeler yayımlamakta olup yeni güncellemelerin kullanılmaması bu tip sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.
  • Yaşanan sorunun cihaza bağlı bir sorun olup olmadığını anlamak için başka bir cihazdan ya da masaüstü bir bilgisayardan hesabınıza girin ve ardından hesap ekleme sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Bu kanallardan hesap ekleyebiliyorsanız cihazınızda donanımsal ya da yazılım kaynaklı bir sorun yaşanıyor demektir.
  • İnstagram kullanıcı adı ve şifresi bilgilerinizin doğru olup olmadığını kontrol edin. Tüm bu aşamaları uyguladıktan sonra instagram hesap ekleme sorunu tamamen ortadan kalkacaktır.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


İnstagram Hesap Ekleme Sorunu 2018 (1 Yorum)

  1. dediklerinin hiç birisiyle alakası yok burda amaç hesap ekleme yani mevcut bir hesabın var ve yeni bir hesap ekliyorsun ama onda sorun yaşıyorsun uygulamanın orjinalliğiyle alakası yok normal internet sayfasından açılıyor ama uygulama yeni bir hesabı açmıyor ?????