İnstagram Hikâye Örnekleri

/ 16 Ağustos 2018 / 2.535 / yorumsuz
İnstagram Hikâye Örnekleri

İnstagram Hikâye Örnekleri

Sosyal medyada kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı İnstagram yeni özellikleri ile daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor. Kullanıma sunulan son özellikler arasında yer alan hikâyeler özelliği her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Artan kullanıcı sayısı ile beraber artık herkes daha farklı ve dikkat çekici hikâyeler oluşturmak için yöntemler aramaya başlamış durumda. İşte işinize yarayacak birbirinden dikkat çekici hikâye örneği;

Hikaye anlatımı instagram hikaye örneği

Rehber içerikleri için İnstagram hikaye örneği

Blog duyurular için instagram hikaye örnekleri

Liste ve Geri Sayım İnstagram Hikaye Örnekleri

İndirim kuponları ve hediyeler için instagram hikaye örneği

 

Söz paylaşımı için İnstagram Hikaye Örnekleri

Duyuru ve haber paylaşımları için instagram hikaye örneği

 

 

Hikâyeler Sayesinde Daha Etkin Bir Pazarlama Yapın!

Özellikle de e ticaret firmaları hikâyeler özelliğini çok daha etkin bir biçimde kullanıyorlar. Hikâyeler bölümünde yapılan etkili paylaşımlar bedava reklam etkisi yaratırken aynı zamanda kullanıcıların firma hakkında daha olumlu düşünmelerine de sağlıyor. Adobe Spark adı verilen uygulama ise tam da bu tip bir özelliği etkin olarak kullanmak isteyen işletmelere hitap ediyor.

Rehber İçerikleri İle Tüketicileri Bilgilendirin

Hem tüketicileri bilgilendirmek hem de verdiğiniz bilgiler sayesinde onları eğitmek için kullanabileceğiniz bu şablon son derece etkili olacaktır Bu şablonla aynı zamanda günlük ipuçları paylaşımı yapabilir, bu sayede takipçi sayınızı da arttırabilirsiniz.

Geri Sayım ve Liste

Uygulama tarafından kullanıma sunulan şablonlar arasında belki de en çok dikkat çekenlerden biri olan bu şablon sayesinde hem liste oluşturabilir hem de geri sayım yapabilirsiniz. Özellikle de sık sık indirim yapan ve kampanya düzenleyen e ticaret siteleri için geri sayım özelliği büyük bir fırsat.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.