Instagram Hikaye Taslakları

/ 14 Nisan 2021 / 347 / yorumsuz
Instagram Hikaye Taslakları

Instagram herkesin eğlendiği ve hemen hemen herkesin hesabının olduğu bir platform. Ve bu platform sürekli kendi kendini güncelleyen kullanıcılarına yenilikler sunan bir platform. Son zamanlarda ise yeni gelecek bir özellikle bu platform anılıyor. Instagram, hikayelerinizi daha sonraki aşamada yayınlayacak taslak olarak kaydetmek için yakında yeni bir taslaklar özelliğini duyurdu.

Instagram'da otomatik video oynatma nasıl kapatılır? - Mobil13.com

Bu özellik, kullanıcılar tarafından en çok beklene özelliklerden biriydi. Bu özellik, hikâyelerin kullanımında ve güncellemeler konusunda uygun zamanlarda yayınlamak isteyen markalar için de faydalı bir özellik olacaktır. Bu özellik üçüncü parti uygulamalar tarafından kullanılabiliyordu ancak instagram’ın kendi uygulamasına eklenmesi daha güzel oldu.

Instagram kişiler bağlanılamadı, instagram kişiler gözükmüyor - Mobil13.com

Bu özelliğin ne zaman güncellemelere dahil edeceği belli değil. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.