Instagram Hikayelerine Nasıl Bağlantı Verilir?

/ 13 Kasım 2019 / 443 / yorumsuz
Instagram Hikayelerine Nasıl Bağlantı Verilir?

Bu yazımızda Instagram hikayelerine nasıl bağlantı verileceği konusunda bilgi vereceğiz. Hikaye attığınız zaman alt kısma bağlantı verip kullanıcıların basınca o sayfanın açılmasını istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Ayrıca bu durumu gerçekleştirmek istiyorsanız bazı kurallara uymanız gerekecek. Bu kurallardan ilki ise hesabın işletme hesabı olmasıdır. Eğer işletme hesabı değilse bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

İşletme hesabınıda ayarlar üzerinden oluşturabilirsiniz. Instagram hesabınızın belirli bir takipçiye sahip olması gerekiyor. Hesaba olan etkileşimin yüksek olması gerekiyor. Hesabınız telefon ya da e-posta ile doğrulanmış olması gerekiyor. Eğer bu kurallara uygun ise aşağıda olan talimatlari gerçekleştirerek hikaye kısmına bağlantı vermiş olursunuz.

Bağlantı vereceğiniz sitenin linkini kopyalayın. Daha sonra Instagram’ı açın. Hikayeler kısmına geçin. Hikaye atacağınız video ya da fotoğrafı belirledikten sonra sağ üstte yer alan tutturgaç simgesine basın. Daha sonra, önceden kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Doğrulanmış ve aktif hesaba sahipseniz, hesabınız işletme hesabı ise bu adımlar sayesinde hikayenize bağlantı eklemiş olursunuz. Yukarıda yer alan adımları takip ederek Instagram hikayesine bağlantı ekleme özelliğini kullanabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.