Instagram hikayelerini Facebook’ta paylaşma

/ 24 Nisan 2019 / 555 / yorumsuz
Instagram hikayelerini Facebook’ta paylaşma

Bugün sizlere instagram hikayelerinizi Facebook’ta nasıl paylaşabileceğinizi anlatacağız. Sizlerden çok fazla gelen istek ve soruların üzerine bazı araştırmalar yaparak bu konu hakkında sizlere bilgi aktaracağız. İşte detaylar…

Son zamanlarda birçok platformda stories yani hikaye ile canlı yayın özelliği bulunuyor. Instagram’da 20 saniyelik videolar çekilebilir ve paylaşılabiliyor. 24 saat hikayenizde kalacak ve daha sonra otomatik bir şekilde silinecektir. Ayrıca Instagram canlı yayın özelliğini de kaydedebilir ve 24 saat yayında kalabilirsiniz.

Paylaşım altında instagram yazacak!

İlerleyen günlerde Instagram platformuna gelecek yeni özellikle beraber Facebook’ta anlık olarak paylaşma özelliği olacaktır. Böylelikle şuan için bu özelliğin mevcut olmadığını ancak, sonraki güncellemeler geldiğinde yapılan paylaşımın altında instagram yazısı yer alacak ve bu içeriğin veya hikayenin instagram’dan paylaşıldığı fark edilecektir.

Instagram hikayesinin facebook’ta paylaşma özelliği şuan bazı kullanıcılar tarafından test ediliyor. Henüz dahi yayınlanmamış olan bu özellikle ülke genelinde kademeli bir şekilde güncelleme olarak dağıtılacaktır.

Türkiye’de şuan bu özelliğin aktif olarak kullanılmadığını belirtelim. Ancak dağıtım kapsamında Türkiye’nin de yer aldığını belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.